Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy kis szépséghibám....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy kis szépséghibám. Fiúk, ti elviselnétek? (részletek alább) Hasonló gondokkal küzdő lányok véleményét is várom.

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok és van némi tesztoszteron túltengésem, ami miatt erősebben szőrösödöm az átlag lányoknál. Ez konkrétan azt jelenti, hogy van néhány szőrszál a hasamon és a mellbimbóm körül. Ettől eltekintve biológiailag és külsőleg is teljesen nőies vagyok, mások szerint jó az alakom, szép az arcom és még okos is vagyok. A szőröket meg szinte teljesen el lehet tüntetni, de egy párkapcsolatban azért elkerülhetetlen, hogy néha látszanak.

Az a problémám, hogy ha jön egy fiú, akivel lehetőségem lenne párkapcsolatot kialakítani, akkor én nem merek beszélni a problémámról, önbizalomhiányos leszek, nem merek előtte levetkőzni, elutasító leszek és inkább hagyom veszni a srácot, mint elmondjam neki a problémámat.

Orvosnál jártam és azt mondta, hogy ne nagyon bízzak benne, hogy a helyzet változni fog, mert egyszerűen ilyen az alkatom és kész.

Szerintetek van olyan fiú, aki ezt képes elfogadni? Én aggódom túl a dolgot?


2010. nov. 6. 12:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Van olyan fiú igen, én is voltam együtt ilyen lánnyal, persze, jobb lett volna, ha ápolta volna magát.
2010. nov. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha eljutsz valakivel a párkapcsolatig, akkor nemhiszem, hogy emiatt páros lábbal rúgna ki.
2010. nov. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna :) attól még Nő vagy:)
2010. nov. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Gyanta? Szemöldökcsipesz?
2010. nov. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, te aggódod túl a dolgot! :) Nekem is van pár erősebb szőrszál a hasamon, de pihék is akadnak bőven, sőt a mellbimbóm körül is. A pihék nem zavarnak, ahogy eddig egyetlen egy barátomat sem zavarták, a vastagabb szőrszálakat pedig ki szoktam húzgálni egy szemöldök csipesszel. (nem egy barátnőm van, aki szintén küszködik hasonló problémákkal) A lényeg hogy ne ess neki borotvával, mert csak brutálisabban fog kinézni... Nem kell erről beszélni, senki sem szokott úgy bemutatkozni, hogy heló Xy vagyok és iszonyatosan szőrös. Próbáld elfogadni, hogy ilyen vagy, és hidd el egy srácot sem fog különösebben érdekelni, ha igyekszel rendben tartani magad!
2010. nov. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Dettó ez van velem is.Van pár szőrszálam ezeken a helyeken.De nem hiszem hogy zavarja barátomat, nem mondta eddig.
2010. nov. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy kedves, szép lányt nem fogok egy szőrös mellbimbó miatt elküldeni.
2010. nov. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ha kedves és aranyos lány vagy, akivel jól megvagyok, akkor egyáltalán nem zavarna. :)

Ha meg nem lennél kedves és aranyos, akkor nem lennék veled, szóval akkor sem zavarna. :)

2010. nov. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
mindenkinek van ott szőr, ahol te mondod -.-
2010. nov. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
nekem is vannak erősebb szőrszálak a hasamon, de kiszoktam húzni őket
2010. nov. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!