Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámék azt akarják, hogy...

Anyámék azt akarják, hogy vállaljam át a házra felvett jelzálog hitelt. Még csak 24 éves vagyok a hitel pedig csak 20 év múlva telik le. Ha nem fizetjük a hitelt akkor elárverezik a házat. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
2013. júl. 24. 18:27
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
92%
tuti nem
2013. júl. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen nem vállalnám át. 24 évesen ne vegyél 20 éves hitelt a nyakadba, még akkor sem, ha a szüleid.

Oldják meg, felnőtt emberek. Soha nem jutna eszembe ilyen hülyeség, hogy a gyerekem nyakába sózzam az én hitelemet! Mondj nemet!

egy anya.

2013. júl. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 Lakatos Nintendó Pik ***** válasza:
91%
soha
2013. júl. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
89%
Ne vállald át! Felajánlhatod, hogy besegítesz, ha van rá keret, de ennél töbebt nem.
2013. júl. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
92%

Én 40 éves vagyok, és soha nem venném rá a fiamat hogy a jelzálog hitelt átvállalja. Nincs az a pénz, ami miatt az ő életét megkeseríteném.

Ha engem kértek volna meg erre a szüleim, én gondolkodás nélkül nemet mondtam volna.

2013. júl. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
100%
Ne!! Velem ezt tette anyám! Enyém a ház apa Meghalt anya tele volt hitellel n tanultam 19 voltam anya rávett hogy a ház legyen a fedezet csak ugy adnak hitelt mikor bementunk kiderült nekem kell a hitelt is felvennem! Anya mondta majd ö fizeti most már Felment a hitel ára mivl deviza anyam egesz fizuja hiteltórkesztesre megy én meg eltarthatom. Ha lesz párom nem tudom mi lesz vagy uszik a haz vagy fizetnem kell 17 évig még! Havi 92 ezer, 35 ről kezdtük
2013. júl. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
84%

ugyanígy vagyok én is.

semmi baj ezzel, hiszen aki felvette a hitelt, gondolom számolt mindenféle lehetőséggel.

nekem is erre fog rámenni az ifjúságom:(, mire vége lesz, ha egyáltalán ki lehet majd fizetni, az egész életem elment erre.

2013. júl. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
89%
Aki felvette, az fizeti. Ha viszik, akkor viszik. Az albérletbe besegítek, de nem veszek 20 év hitelt a nyakamba SENKI kedvéért. Aki volt olyan bolond, hogy felvette, az most nézze meg magát!
2013. júl. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
De a házunk a tét.
2013. júl. 24. 18:43
 10/47 anonim ***** válasza:
100%

Nem a házatok a tét. A jövőd.

Gondolj bele, hogy pl. 5 év múlva házasságot kötsz, vagy összeköltöznél vkivel. Gondolod a párod arra vágyik majd, hogy anyóssal és apóssal éljen egy fedél alatt?


De különben miért is kell átvállalnod? Hogy Ők nyugodtan aludjanak? Miért nem elég, ha besegítesz a törlesztésbe? Ezt is le lehet papírozni egy ügyvédnél, hogy te se járj rosszul.

2013. júl. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!