Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam anyámnak, hogy apám...

Elmondjam anyámnak, hogy apám megcsalta?

Figyelt kérdés

Ti elmondanátok?

Egyébként is sejtheti hogy megcsalta már párszor, a munkája miatt, sokat utazik, zenész, sok sikítozó csaj veszi körül...

Én vele utazgattam a múlt hónapban, és hát nem fogta vissza magát. Azzal rosszat tennék ha elmondanám amit láttam? Vagy az lenne a jó? Vagy mi? Én nem tudom mit tegyek.


2009. okt. 22. 17:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%
Nem mondanam el, de viszont apammal jol elbeszelgetnek!
2009. okt. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
71%

Ha oltári nagy családi veszekedést akarsz aminek te vagy az oka uccu meséld el.

Nem ez az ő dolguk.

2009. okt. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%
Hát ha előtted sem fogta vissza magát, akkor érdekes család lehettek, gondolom nem fog túl nagy meglepetést okozni...
2009. okt. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
76%
mond el! nővérem nem mondta el anno anyumnak és 16 év után nagyobb balhé volt amikor kiderült mint ha akkor mondta volna.
2009. okt. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
81%
Ne mondd el neki semmiképp... vedd rá apádat, hogy mondja el ő, ha akarja. Talán egy hallgatólagos megállapodás van köztük, talán miattad vannak még együtt, bármi lehet, ne szembesítsd vele anyukádat, mert össze fog törni. Ezt apádnak kell megoldania.
2009. okt. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam ha nem mondom el akkor az tiszta szemét dolog, hiszen joga van tudni anyámnak ilyesmiről.

De ha meg elmondom akkor meg az a szemét dolog, mert ezzel elárulom az apámat.


Egyébként jól kijönnek, mikor apám itthon van napokig ki sem másznak az ágyból. xD Szóval lehet tényleg nem kéne beleszólnom. Jól van ez így? Apám úgysem mondaná el... vele hiába beszélek erről.

2009. okt. 22. 18:31
 7/27 anonim ***** válasza:
88%

Áááááh, nagyon nehéz ügy, utolsó vagyok.

Én nem mondanám el, de az apád hogy bírja, hogy látod más nőkkel is, meg anyuddal is?! Ezt hogy veszi be az értékrendje, meg szerinte a te gyomrod? Szerintem még mindig ő a kulcs, rá kéne ébreszteni, hogy ha nem akarja elveszíteni anyudat, akkor tenni is kéne érte...

2009. okt. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem mondta el egy "kedves" rokon, aki tudta, hogy csal a férjem.

Sosem fogom tudni megbocsátani! El kellett volna mondania!


Persze a te helyzeted nehezebb, de szerintem anyukádnak joga van tudni!

2009. okt. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
41%

áááá, ne mond! hagyd csak anyádat élni a tudatlanságban!

a faterod meg f@sza csávó!!!

2009. okt. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
97%

Persze, hogy mondd el. Idegenek dolgába nem szólnék bele, de ez közvetlenül is érint.

Persze annak a válszolónak biztos szarul esne ha beköpik, ha megcsalja a gyereke anyját vagy apját. Ilyen hülyeséget és még okolnád is őt érte. Idióta.

Most gondold el, ha családon belül neadj a te férjed vagy péárod csalna és valaki tudna róla és nem szólna...biztosan nagyon rosszul esne, hogy hagyta, hogy átverve élj...

2009. okt. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!