Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti költöznétek vagy nem?

Ti költöznétek vagy nem?

Figyelt kérdés
Lehetőségünk lett rá hogy kiszakadjunk ebből a nem túl "jó" faluból,egy olyan városba ahol ház és munka adott.És egy lehetőség h a gyerekeink normális közegben nőjenek fel.Mennénk nagyon....De a családunk többi tagja meg itt marad.Azt mondják kőszívű vagyok mert itt hagyom a családom (egyik felét),annak érdekébe h a gyerekeimnek jobb legyen.Nem világgá megyünk csak pár km el arrébb. Ha itt maradunk jó itt a család de továbbra se tudok mindent megadni a gyerekeknek,ha elköltözünk távol van a család de viszont sokkal többet megtudok adni a gyerekeknek!

2013. júl. 25. 16:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Költözz! A saját és gyermeked célja legyen számodra az első! Pár km távolság nem a világ vége, bármikor haza tudsz járni. :)
2013. júl. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kérdés, hogyha adott egy ház, és munkalehetőség, többet tudsz majd adni a gyeremekeidnek, hogy azt válaszd, a családot lehet látogatni és ők is tudnak titeket.
2013. júl. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha a pároddal és a gyerekeiddel mész a jobb jövő reményében, akkor hajrá!

Ayukám 65 éves, de a mai napig mondja, hogy mennyire hálás a szüleinek, amiért 8 éves korában eljöttek a Tisza-menti kis pletykás porfészekből Budapest szélére.

2013. júl. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nem kérdés, hogy költöznék. Most már ez az elsődleges családod, az ő érdekeit kell fighelembe venni, nem a nyavajgó családét. Ráadásul nem is külföldre v messze mennétek. Hajrá, most ne foglalkozz velük, el kell fogadniuk h ez az éleg rendje. Mi most 300 km-re lakunk a családtól a fél éves babával, mert a férjem itt kapott jó munkát, lakást. Persze nem örülnek neki, meg nekünk is sokszor nehéz h nincs semmi segítség, de ez volt a jó döntés és ezt ők is elfogadták. Sok szerencsét
2013. júl. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Természetesen költözz el! Bárcsak nekem is adott lenne ez a lehetőség! Nem baj az ha kicsit messze van a család, még jobb menni látogatóba. Én gyerekként imádtam a nagyszüleimhez utazni ünnepekkor, nagy élmény volt. De nekem 100 km lakott, ti még sűrűbben láthatjátok egymást..
2013. júl. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nyilván költözz el, ez nem kérdés. A szűk családod és önmagad érdekei a legfontosabbak - s mi az a pár km? Nekem teljesen természetes volt 200 km-re költözni anyámtól, hiszen csak így tudtam munkát vállalni, örültem, mint majom az ő farkának... Ha szeretnéd a falut és lenne egy jó kis állás, s a jó messzi fenében egy valamivel jobb, na az már mérlegelést igényelne, de a leírásod alapján sima ügyről van szó, jobb lesz költözni.
2013. júl. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha elolvasod amit írtál, magad megadtad rá a helyes választ.
2013. júl. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
300-km .re költözünk! tudom az a helyes h menni kell!!! :) csak kiváncsíságból írtam ki.Akkor ezek szerint nem csak én vagyok kőszivű :D csak jó döntéseket hozunk :)
2013. júl. 25. 17:03
 9/14 anonim válasza:
300km az aztán tényleg "pár km-el arrébb" :D
2013. júl. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
:D igen nem kevés,de van vonat busz :D
2013. júl. 25. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!