Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha kiderülne,...

Mit tennél, ha kiderülne, hogy a férjed verte a volt feleségét, akiről addig nem is tudtál?

Figyelt kérdés
2013. júl. 26. 14:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkoznék, hogy tényleg ismerem e ezt az embert.
2013. júl. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne őszinte a mosolyom, leülnék vele egy kiadós beszélgetésre és átértékelném a kapcsolatunkat.
2013. júl. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Meglepödnèk? Miért te mit tennél ilyen esetben?
2013. júl. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Még nem tudom.
2013. júl. 26. 15:07
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Sokkot kapnék, hogy ilyen rossz az emberismeretem, pedig azt hittem, jó.

A fickót kirúgnám azonnal, ez egyértelmű (amennyiben teljesen biztos az információ, egyébként beszélnék vele). A biztonság kedvéért egyik kezemben telefonnal a rendőrség számával, a másikban valami tompa ütésre képes fegyverrel... Az első gondolatom legalábbis ez.

Aztán felkészülnék a következő hónapokra, mert valószínűleg nem lesz egy leányálom.

2013. júl. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem tudnék többé megbízni benne, ami azt jelenti, hogy a kapcsolatnak annyi.
2013. júl. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

A férjemnek én is a második felesége vagyok

Feleségről tudtam, verésről sokáig nem. Egyszer valahogy feljött a téma, és elmondta, volt olyan, hogy úgy verte szájba, hogy utána hetekig csak szívószállal tudott enni a nő.Hogy miért? Mert féltékenységi rohamában konyhakéssel akarta leszúrni, mikor aludt.

Én 19 éve vagyok a felesége, soha még a hangját sem emelte fel velem, nem még a kezét....

2013. júl. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Erősen elgondolkodnék a kapcsolatunk folytatásán...


7: a "verte a feleségét" és az arcon vágta mert az késsel támadt rá álmában két külön fogalom...

2013. júl. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

8-as.

A verés az verés, kész.

2013. júl. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi azon a verés, ha az életét féltve arcon vág valakit, aki álmában késsel ébresztette fel???


Ne haragudj, de a véres az, amikor indokolva vagy indokolatlanul, de agresszív felindulásból szánt szándékkal bántalmazunk valakit, anélkül hogy az kárt okozott volna bennünk vagy annak szándékát mutatná. Ha engem megtámadnak és neadj' isten a dulakodásban eltöröm a másik kezét, akkor nem "megverem" hanem jogos önvédelmet követek el, basszus.

2013. júl. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!