Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha kiderülne,...

Mit tennétek, ha kiderülne, hogy megcsalt a férjetek, de még a házasságotok előtt, kapcsolatotok elején?

Figyelt kérdés
Azóta minden rendben. Viszont kiderülne, hogy 1-2-szer félrelépett, még mielőtt összeházasodtatok volna.
2013. júl. 17. 16:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Otthagynam a francba. Honnan tudod, hogy hazassagotok idején nem csalt vagy nem fog megcsalni!?
2013. júl. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anyács ***** válasza:
6%
Megtette, mert én nem azt adtam neki, amit kellett volna. Van egy másfél éves tündérünk!
2013. júl. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogy derült ki? Ő mondta el? Vagy akivel megcsalt vagy ki? Mennyire az elején? Szex volt vagy mit tett? Egyszer vagy kétszer vagy többször?
2013. júl. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
21%

Véleményem szerint aki erre azt mondja, hogy "ott hagyná azonnal", annak soha nem lesz boldog, hosszú kapcsolata. Egy házasságban mind a két félnek tudni kell alkalmazkodni a másikhoz, és néha megbocsájtani a kisebb hibákat. Egy évekkel ezelőtti félrelépésen, ami ráadásul a kapcsolatotok elején volt, szerintem túl lehet lépni. Nem mondom, hogy nem jár fájdalommal, de ha azóta jól vagytok, akkor emiatt felesleges felrúgni egy jól működő házasságot.

Persze ez az én véleményem, biztos lesznek akik másképp vélekednek.

2013. júl. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom, valószínűleg folyton azon kattognék mikor tette meg a kiderült eseten kívül.

Ráadásul az én férjem kötetlen munkaidőben dolgozik, nem akarnék mindig azon gondolkozni hogy tényleg dolgozik-e.


Szóval nehéz lenne, nem biztos hogy lenne értelme így folytatni.

2013. júl. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anyács ***** válasza:
7%
Az évek folyamán derült ki, mikor egyszer szakítottunk, egyébként a lány keresett fel, mert nagyon el voltam keseredve. De nem igazi megcsalás volt, hanem egy időben csapta a szelet kettőnknek egy ideig. De mondom, tényleg nem megfelelően viselkedtem vele, úgyh abszolut elfogadtam ezt a dolgot, és nem is hánytorgattam fel neki sosem. Aztán kiderült az is, hogy mielőtt szakítottunk, akkor is megcsalt, de csak a testiség miatt, mert itthon újfent nem kapta meg amit kellett volna. AZtán fél év külön, és rájöttünk,h az érzelmek megvannak, és egymásra van szükségünk. Mostmár, kisgyerekkel 3an, igazi család vagyunk, soha, de soha nem csalna meg.
2013. júl. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik a volt férjednek, akkor esetleg fizesse ki a havi albérleti számlátokat és a rezsit.
2013. júl. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

én még az esküvő előtti napon is megcsaltam és akkor mi van?

azóta se tudja, pedig szinte minden nő ismer a környéken már.

2013. júl. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%

Igy is van, dongesd a melled te ferfiallat...

Pffff...

2013. júl. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
5%

és milyen büszkén nézett rám az esküvőn...

hogy itt van élete szerelme, én meg épp a tegnapi kalandra gondoltam.

2013. júl. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!