Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes belém a szomszéd...

Szerelmes belém a szomszéd kislány. Hogyan vakarjam le egy kicsit magamról?

Figyelt kérdés
4 éves és mindig azt mondja, hogy majd ha összeveszek a feleségemmel akkor majd ő lesz a feleségem, néha arcon puszil, megölel. Nagyon cuki :D nem vagyok pedo. Az a baj, hogy (kertes házak) amikor meglát akkor mindig jön hozzám meg át akar jönni hozzánk játszani. Szeret itt lenni és a szülei is (akik amúgy a barátaink is) megkérnek néha, hogy vigyázzunk rá. Egyáltalán nem zavar, hogy itt van csak már annyira rám van kapva, hogy órákat képes hisztizni ha nem lehet itt, már a szülei is beszéltek vele, hogy nekem is dolgom van úgyhogy nem lehet mindig itt de valahogy nem érti meg vagy csak nem akarja. Hogyan lehetne megmagyarázni neki, hogy nem lehet mindig itt?
2013. júl. 31. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez tök aranyos. Még pici. Belém egy barátnőm kisfia volt szerelmes, amikor három és fél éves volt. Egyszer még szájra puszit is adott. Adtunk egymás arcára puszit, és hirtelen odahajolt. Ezen minden gyerek átesik. Párommal közölte, hogy le fog nyúlni tőle. :D Kis cukorpofa.

Idővel elmúlik. Nálunk 3-4 hónap alatt múlt el nála.

2013. júl. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

Dehogy szerelmes beléd! Ő csak szeret veled lenni, mert valószínűleg sokat foglalkozol vele, játszotok, nevettek együtt. Egy ekkora gyereknek élmény az, ha nem a szüleivel kell lennie.

Ha ennyire zavar a dolog, akkor mondd meg neki, hogy később x időpontban átmehet hozzátok. Addig neked dolgod van. Általában ettől megnyugszanak (legalábbis az én tapasztalatom ez). Aztán ha elmarad a találka akkor sem fog ott toporzékolni az ajtóban, mert nem tudja még, hogy pl. a holnapután mit is takar.

2013. júl. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam ám szerelmes kb 3 évesen a szomszéd néni fiába, akinek már felesége és gyereke is volt. Én is a felesége akartam lenni és mindig azt vártam, hogy mikor jön már. Mai napig emlegetik :D

Elment külföldre a családjával, mi meg már rég elköltöztünk úgyhogy bő 12-13 év után májusban láttam újra a nagy szerelmemet :D

Nekem csak úgy elmúlt szinte egyik napról a másikra. Szerintem neki is magától fog elmúlni.

2013. júl. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem az egy kicsit erős szó hogy szerelmes! :)

Dehogy az,max. felnéz rád,és büszke!

Hogy olyan jóképű szomszédja van,mint Te :)

Idővel kinövi,ne aggódj! :)

2013. júl. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%

Nekem is volt nagy szerelmem, kettő is! :D Az egyik vhol óvoda és 1. osztály között volt, akkor egy 26-27 éves fickóba voltam teljesen oda... Emlékszem, egyszer átjött hozzánk, a földön feküdve néztük a tévét, én meg a lábamat keresztbe fektettem rajta, és teljesen belevoltam bolondulva... Anyám meg úúúúgy lecseszett utána, h fejezzem be de rögtön a hülyeségemet... Azóta sem láttam a Gáboromat... :'(

A másik meg alsós voltam, lehettem 10-11 éves, amikor szintén egy 26 év körüli srácot pécéztem ki magamnak, akit spec Zsoltnak hívtak, és családi napon találkoztam vele először... Évente egyszer láttam... Nos, ez az állapot nagyon sokáig tartott, a szülei is nagyon bírtak, jaj tombolt a "szerelem" a részemről, mikor is megházasodott! Ugye ezt akkor tudtam, meg mikor ismét találkoztunk a családi napokon (a családfán vmilyen szinten rokonom ^^, ) és hozta a feleségét... fúú, én olyan mérges voltam rá! A felnőttek persze rajtam röhögtek...Én meg mondogattam, hogy úgysem szereti, úgyis el fognak válni... Ekkor már 13-14 éves lehettem talán, nem tudom, azt tudom, hogy gyerekük is született, és ott békéltem meg... Aztán voltam 17 éves, mikor beszélgettem a férfival (:, és megkérdeztem, hogy mikor lesz 2. gyerek, ő meg tök szomorúan mondta, hogy a felesége nem szeretne 2. gyereket. És én ott akkor megfogadtam magamban, ha elválnak, újra bepróbálkozom ^^, Persze most már 23 éves vagyok, egyelőre nem váltak még el, de már nekem is van párom.

Azok a boldog gyerekévek, édes jó istenem! :D

2013. júl. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nem szerelmes csak felnéz rád,mond meg neki hogy majd később jöjjön át mert nem érsz rá
2015. máj. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!