Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek ilyenkor? , söt...

Szerintetek ilyenkor? , söt tavaly is egész nyáron két zoknit adott a szomszéd kislányra az anyukája, (7éves)? Miért mi lehet az oka? látja a fiamon a szandál zokni nélkül van, de a kislány azt mondja neki nem szabad lehuzni anyu nem hagyja.

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem attól kérdezed, akinek a gyerekénél látod?
2012. máj. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Biztos 6 lábujja van :))) De tényleg kérdezd meg tőlük :)
2012. máj. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Anno az én gyerekeimre (ugyan csak egy párat) is kellett zoknit adni a szandálhoz, mert nem akarták anélkül hordani.
2012. máj. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nehogy felfázzon,s mert kislány.
2012. máj. 8. 07:10
 5/7 anonim ***** válasza:
25%
Egyébként Neked mi ezzel az egésszel a problémád? Hadd öltöztesse már mindenki úgy a gyerekét, ahogy neki tetszik, és nem úgy, ahogy tetszene. Akkor problémázz, ha télen NEM ad rá egy párat sem.
2012. máj. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

nekünk is van egy kisfiú ismerősünk akin nyáron is 2 zokni van. sőt, ha fúj a szél akkor kardigánt is kap a kánikulában.

azért kell így öltöztetnie nehogy megfázzon, mert ha beteg a fiú akkor súlyos epilepsziás rohamai vannak. ő is nagyobb már, nyilván jó pár év alatt kitapasztalták és úgy csinálják ahogy a gyereküknek a legjobb

2012. máj. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet félti az anyukája, lehet kicsit jobban is mint kéne. De az is lehet, hogy tényleg ő már kitapasztalta és így jó. Ha nem vastag zokni van rajta, hanem normál és lehetőleg pamut, pamutszerű akkor végül is elmegy a dolog.

Én ismertem olyan felnőttet, aki mindig vett fel zoknit, akármilyen idő is volt. Egyszerűen nem tudott meztelen lábbal felvenni semmit. se szandált, se papucsot. Ő ilyen volt. Van olyan akinek legalább egy nejlonzoknit kell vegyen, mert mezítláb nem bír papucsban lenni, menni. Ők ilyenek. Lehet az ő anyukájuk is mindig adott rájuk. Nem tudom miért lehet ez. Valahogy, ha vagytok olyan viszonyba, egy beszélgetés alkalmával próbáld finoman kiszedni belőle, miért van ez így. lehet elmondja. De ne erőltesd. Az is lehet hogy ésszerű választ fogsz kapni, lehet nem mondja meg. Az is lehet hogy tudsz majd rá hatni, hogy az úgy szerintem nem a legjobb a gyerek lábának, de lehet hogy felesleges is errő szót ejteni. arra azért vigyázz, nehogy az legyen a dologból, hogy nem játszhat a fiaddal! Azért ha netán megtudod majd írd meg!

2012. máj. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!