Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a 11 év korkülömbs...

Kicsilány951023 kérdése:

Szerintetek a 11 év korkülömbség sok?

Figyelt kérdés
L.:18 F.:29

2013. aug. 6. 09:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
43%
nem feltétlen.
2013. aug. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
46%
külömbség nem, különbség igen. Inkább tanuljál még!
2013. aug. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
69%
Attól függ, mekkora különbség van köztetek lelki érettség terén.
2013. aug. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
69%
Én azt mondanám, hogy sok. Ilyenkor mindig belegondolok, hogy ő 11 éves volt amikor te csak még megszülettél! De olyan korban vagytok, ahol szerintem nem lehet nagy gond. Te lassan 20 éves leszel, felnőtt, ő meg 30, már benne van a felnőtt életben. Ha szeretitek egymást, akkor hajrá!
2013. aug. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 yuda ***** válasza:
100%

Azért okafogyott a kérdésed, mert ha szeretitek egymást, akkor ha mindenki beírja neked, hogy nem nem nem helyénvaló, akkor elhagyod?

Ha viszont többség pártolja, vele maradsz, mert mi azt mondtuk?

Ennyire azért ne mások véleménye-sőt idegenek véleménye határozza már meg mit gondolj.


Másik nézőpont, hogy mivel megfogamazódott benned ez a kérdés, ez két dolgot jelent:

1. gyerek vagy még.

2. nem vagy te biztos ebben a kapcsolatban.

2013. aug. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
44%
Nem szeretnélek lelombozni de szerintem is sok. Nem most, hanem majd évekkel később jön ez elő. Szüleimnél kevesebb a korkülönbség de mégis megromlott a viszonyuk emiatt (most nem részletezném az okokat). Persze ez nem feltétlenül jön elő de egyértelműen a korkülönbség miatt van, szvsz...
2013. aug. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
37%
Igen, sok, és ha te nem gondolnád így, akkor fel sem tetted volna a kérdést! Aztán majd eldöntitek, hogy a ti kapcsolatotokban ez áthidalható-e vagy sem!
2013. aug. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem nem sok :) de légy óvatos! Nem tudhatod feltétlenül h mi a szándéka.
2013. aug. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
41%

Nem sok, igazából nem is számít, a lényeg, hogy ugyanazok legyenek a céljaitok, összhangban legyetek. :-)

Amikor megismertem a férjemet, 18 éves voltam, ő 30.

Soha nem bántam meg, most 28 vagyok, azóta együtt vagyunk, összeházasodtunk, született egy gyerekünk, jól működik a házasságunk a (anyagi) nehézségek ellenére is.

Egy férfi sokkal később érik meg pl. a gyerekvállalásra, mint a nő, a nőnek pedig fiatalon érdemes szülni (a testi egészség miatt sokkal hamarabb megy a felépülés a szülés után, és sokkal terhelhetőbb a fiatal szervezet) Az én férjem 35 évesen gondolta úgy először, hogy apa szeretne lenni, én akkor voltam 23, a legideálisabb kor :-)

2013. aug. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Kései Sirató ***** válasza:
44%

Szerintem nem sok, később főleg nagyon jó lesz, nem fog elhagyni egy fiatalabb nőért. A lányok előbb érnek, jobban illik egy lányhoz idősebb fiú, mint a vele egykorú, vagy a fiatalabb.

SZóval egyáltalán nem sok. A baráti körömben sok ilyen és hasonló pár van : boldogok. Ahol viszont 4-5 évvel idősebb a nő, a pasi 40 fölött elégedetlenné válik.

2013. aug. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!