Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejöttem a legjobb barátom...

Összejöttem a legjobb barátom anyjával! 23 év korkülömbség van köztünk! Normális ez?

Figyelt kérdés
Szóval 16 éves fiú vagyok. Van egy legjobb barátnőm. Nekik az anyukáját 1 éve ismerem. A lányával többször lefeküdtem, sőt alkalmi partnerem volt, ha valahol meg kellet jelennem. De az első pillanatban amikor megismertem az anyját, valami vibrálás volt köztünk ami megmagyarázhatatatlan. Egyszer amikor a lányához mentem, elment otthonról a lánya a boltba, (a lány is 16 éves)és akkor leültünk az anyjával beszélgetni, majd tipikusan asztal alatt ismerkedésnek inditott neki, amit én nem elleneztem, először csak röhögcséltünk "Imelda, nagyon jóvagy" majd mosolyogtunk és adott nekem egy puszit. Pusziból értelemszerűen csók lett, majd én a karjaiban az ölében kötöttem ki. Nagyon kellemetlen volt a szituáció, utána napokig nem beszéltünk. Majd az ötödik nap után újra megkeresett, és felmentem hozzá. Ott már volt szex meg minden. Na most ez történt egy 3 hete, és azóta folyik. Férjes asszony, de nagyon szexi és fiatalos, igényes. Az a baj, hogy a lányának nem tudok a szemébe nézni. Mit tegyek?
2009. jan. 15. 22:55
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
23%

Még hagyd hogy kitanítson egy pár alkalom, aztán dobhatod a nyanyát!


.DDD

2009. jan. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem eléggé gáz amit csináltok, főleg egy felnőtt nő részéről. Férje van, lehetne benne annyi tartás, hogy nem a lánya haverjával kezd ki a férje mellett. De a te részedről is gáz, hogy ebben partner vagy.

Amúgy nem vicc, én is ismerek ilyet. Gáz.

2009. jan. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
81%
Gáz?Ez még annál is gázabb.Az,hogy Te 16 évesen belementél ebbe, a korodra lehet fogni.De a barátnőd anyja felnőtt nő,hogy tehetett ilyet?Most őszintén,Te nem akadnál ki rajta,ha egyik korodbeli haverod anyukádat d..ná?Úr isten,micsoda egy r..anc lehet a barátnőd anyja.Azt írod,hogy igényes,ezt nem gondolod komolyan.Egy igényes asszony ilyet nem tesz,ez undorító.De majd ha apuka megtudja,akkor asszem ki lesztek nyúvasztva.De az ilyen nő meg is érdemelné.
2009. jan. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
92%

Szia!

Húúhh ez elég gáz, de ne haragudj, ha megkérdezem ezt nem véletlen egy filmből vetted? Mert pont a napokban láttam egy filmet, abban is ez volt! Csak a film címe nem jut eszembe... De amúgy eléggé gáz ez ! Kicsit pedofil hajlamai vannak anyucinak! Hát nem tudom, de semmiképpen nem normális dolog ez! SE a te részedről se az övéről. HIszen a gyereke lehetnél. ő meg az anyád... Te mit szólnál hozzá, ha az egyik haverod lenne az anyáddal?? Gondolom eléggé undorítónak találnád, na igen az undorító keméyn kifejezés, mert persze gondolom ,neked éppen akkor nem volt az !!! Na mindegy ,de ne csináld túl sokszor!!!

2009. jan. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
83%

Hát ha ez igaz akkor nagyon gáz...


Nem vagyok prűd, de az egyik legocsmányabb dolognak tartom amikor egy srác a lánnyal és az anyjával is kavar.

Ennél még az is tisztább lenne, ha a lánnyal befejeznéd és maradnál az anyjánál, ha neked már annyira bejön. KÜlönben képzelem milyen nagyra tarthatja magát az a nő, aki egy kissráccal jön össze. Nem bántásból, csak de járnál pl. egy 11 éves lánnyal? Na jó ez a példa nem ugyanaz, de...

És ha a férje megtudja nagyon megszívod.


És az nem baj, hogy a lányának nem tudsz a szemébe nézni, ebben a helyzetben természetes. Szerintem az anyjára se kéne nézned többet.


De úgy is hiába írunk bármit, azt csinálsz amit akarsz. Suliban biztos nagy dolog lesz eleinte, majd istenítenek a haverok, de később rájössz, hogy elcseszted.

2009. jan. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
95%
Ha jól tudom, valamelyik Amerikai pite részben is van egy ilyen szitu. Hát ha ez nem kamu, akkor nincs véleményem se rólad (barát anyukája, 39 éves férjes asszony), se az anyukáról (16 évessel??? még ha a házassága nem is jó, de fiatalkorúval???).
2009. jan. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
84%
Ha én anyámmal összejönne valamelyik haverom addig rugdosnám amíg mozog... kiverné nálam a biztosítékot az fix.
2009. jan. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
91%
Most panaszkodsz, vagy dicsekedsz? :DDD Ha nem is feltétlenül normális, én inkább így lánné nem normális, mint bárhogy máshogy. :)
2009. jan. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
71%
Egy 16 éves nem így fogalmaz...
2009. jan. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
95%
Volt már a lány, az anyja, most a nagymama jön?
2009. jan. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!