Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Tihamér,...

Mi a véleményetek a Tihamér, Tivadar és Töhötöm nevekről? Adnátok a gyereketeknek?

Figyelt kérdés

2013. aug. 8. 08:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem tetszenek, de ha választani kellne, akkor a Tivadar, :)
2013. aug. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Tivadar tetszik.A másik kettőt nem adnám, tőlem távol állnak ezek a nevek.Még a Györgyöt is próbálom feldolgozni, mert férjemet így hívják és a 3. kisfiunk aki jöv héten születik az apja nevét kapja:)))
2013. aug. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%
Nem,nekem nem tetszenek ! Úgy általában nem favorizálom a régi neveket .Nem azért mert régiek ,hanem mert nem tetszik a hangzásuk .Egy kezemen megszámolom hány férfi /női név (együtt) van a régi hagyományos nevek közül amire azt mondom hogy szép és adnám a gyermekemnek .Én speciel azt a hagyományt sem tartom,hogy egy gyerek az apja/anyja nevét vigye tovább . Én Gyula vagyok ,de nem adnám a fiamnak ,mégpedig azért mert szerintem nem szép név .
2013. aug. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%
Húh, hát a Töhötöm az szerintem nagyon "érdekes" név, nem adnám a gyerekemnek. Nagyon esetlen, egy nagyon mafla, bamba valaki jut róla eszembe. Tivadar sem tetszik, de csak a hangzása miatt. Ha választani kellene akkor a Tihamér, de magamtól eszembe se jutna.
2013. aug. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
A vezetéknév sem mindegy, de gondolom emiatt kezdődik mind "T" vel. A legszimpatikusabb nekem is a Tivadar. Bár hozzátenném, hogy mikor unokaöcsémnek a Huba nevet adták bátyámék nagyon csodálkoztam de most már természetesnek hat. Szóval válasszátok azt amelyik legjobban tetszik, a többiek meg majd megszokják :)
2013. aug. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Simán. Mi az hogy! :)
2013. aug. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszik egyik sem. Mondjuk úgy alapjáraton nem kedvelem a T-betűs neveket. :)


De egy jó vezetéknévvel a Tihamér és a Tivadar végülis nem rossz választás. Sajnálom, de a Töhötömöt semmi esetre sem adnám.

2013. aug. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Sőt! Tódor.
2013. aug. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
53%
Nem tetszenek. Túlságosan is olyan böszme durungnevek.
2013. aug. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
:D... Mit Tódor ? Kázmér ,vagy p. Leopold ;) ! Az az igazság,hogy nekem sem tetszenek ezek a nevek ,talán a Tivadar ami szódával (!) elmegy ;-) ! Igazából a véleményekre voltam kiváncsi ,ki hogy áll ezekhez a divatjamúlt nevekhez . Hát mit ne mondjak ... vannak érdekesek ...
2013. aug. 8. 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!