Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom folyton hitelbe...

A párom folyton hitelbe vásárol cigit magának. Egy hónapban kb húszezer megy el cigire amit nekem mondanak, hogy fizessem ki. Hogyan szokassam le róla a páromat?

Figyelt kérdés
2013. aug. 11. 11:16
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
100%
Ne fizesd ki! Akkor nem fogja csinálni :)
2013. aug. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
100%

egyszerű ne fizesd ki.

utána meg gondolkozz el h kell-e neked ilyen tutyimutyi alak aki nem vállalja a tettei következményét és tőled várja h havi 20ezret arra áldozz h ő azt csináljon a hátad mögött, amit akar

2013. aug. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
100%

Nem semmi, hogy egyáltalán adnak hitelre cigit!

Nem fizetném ki, az biztos, ha ennek az az ára, hogy szakítani kell, akkor szakítok vele!

2013. aug. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
78%
Egymáshoz illő pár lehettek. Egyik cigit vetet magának, a másik meg ide jön megkérdezni jó e igy.
2013. aug. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
100%
Még annyija sincs neki, hogy cigit vegyen, szép kis pasi!
2013. aug. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:
De muszály vagyok kifizetni, mert addig járják a nyakamat. Az egyetlen megoldás a leszokás vagy legalábbis a havi adag csökkentése lenne.
2013. aug. 11. 11:25
 7/57 anonim ***** válasza:
100%

Az én szüleimnél ugyanez ment. Nevelőapám mindenhol hitelbe elkérte a dolgokat, cigit, italt, majd jártak anyám nyakára, hogy fizesse ki. Ő meg mindig kifizette, akkor is ha utána kajára, a számlákra már nem maradt pénz.


Egyszerűen nem szabad kifizetni. Meg kell mondani annak, aki hitelt adott, hogy nincs tovább, nem lesz kifizetve semmi utólag. Ezt a következő alkalommal el kell nekik mondani, úgy hogy meg is értsék ez volt az utolsó alkalom, hogy pénzt láttak tőled a párod hitelére. Persze neki is el kell mondanod, hogy ne vegyen sehol hitelre, mert nem food kifizetni.

Utána viszont ezt be is kell tartanod, soha sem fizethetsz te egyiknek sem.Csak így vethetsz neki véget. Enélkül egyre rosszabb lesz a dolog - láttam, átéltem ahogy 1-1 doboz cigi árával kezdődött a dolog, hosszú idő után már a fél fizetés egyből odament.

Nem hiszem, hogy a párodat te le tudod szoktatni erről, ellenben a hitelezőket igen - ha nem kapják meg tőled a pénzt. Akkor majd nem adják oda neki a cigit fizetés nélkül.

2013. aug. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
100%
vagy ha elhagynád ezt az anyámasszonyktonáját. Tudod te szépen ki vagy használva mert hagyod.
2013. aug. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:
Bele sem merek gondolni mi lenne ha nem fizetném ki a cigi árát...
2013. aug. 11. 11:30
 10/57 anonim ***** válasza:
100%
A hitelezõnek kell szólni, hogy ne adjon, mert te nem fogod kifizetni és a párodat is figyelmeztesd!
2013. aug. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!