Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom folyton hitelbe...

A párom folyton hitelbe vásárol cigit magának. Egy hónapban kb húszezer megy el cigire amit nekem mondanak, hogy fizessem ki. Hogyan szokassam le róla a páromat?

Figyelt kérdés
2013. aug. 11. 11:16
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
100%
Drága kérdező, ha neked így jó, akkor ne panaszkodj. Esetleg még túlórákat is vállalhatnál, hogy a "párodnak" fizetni tudd a havi adagját.
2013. aug. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
100%

A havi adag csökkentése a párod akaraterején múlik. Leszoktatni te sajnos nem tudod, ezt neki kellene határozottan eldöntenie!

Próbálj meg beszélni vele, hátha megérti.

A hitelezônek meg mond meg, hogy ne adjon neki pénz nélkül, mert te nem fogod kifizetni.

2013. aug. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 A kérdező kommentje:
Addig úgyis adnak neki amíg én mindig kifizetem, ha meg adnak és nem fizetem akkor az égen csinálok magamnak házat de ott is egy sarokban, hogy meg ne találjanak. Értitek ugye?
2013. aug. 11. 12:09
 24/57 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű: ha zsarolnak rendőrség. Sőt, a terjesztőket már most is felnyomhatod névtelenül, mivel a dohánykereskedelem állami üzlet. Akkor nem fog téged senki sem zaklatni. De ezt a jelenlegi viselkedésednél okosabban kell csinálni!


Ha elhagyod semmit sem keresnek majd rajtad. Amennyiben keresnek rögzíteni kell és kihívni a rendőrséget.

2013. aug. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
74%
Milyen paranoiás mindenki! Piti kis bűnözőket maffiózóknak néznek. :) Elásnak ugye?
2013. aug. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
100%

Nézd nem sok ez egy kicsit dohányra? Mármint ilyen minőségtelen sima bagóra. A minőségesebb cigik 800 körül vannak, ha abból elszív egy dobozzal / nap akkor is 24 ezer körül van, te meg húszat fizetsz és még veszed a papírt hozzá stb.

Jobban jársz ha boltban veszitek meg a dohányt, ott egy olyan amit be kell tölteni háromezer körül van max. négy és az 170 szálra elég kb.

Javasold neki hogy boltban megveszitek a havi adagot, kb. egy doboznyi / nap, akkor kb. 9 doboz cigi jön ki a zacskósból, legyen mondjuk 8, tehát akkor átszámolva 4 zacskó olyan dohány kell, az meg 4 X 3000 az 12 ezer. Még mindig nem 20/hónap!

2013. aug. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
Ezek szeretik az uzsorásokat..
2013. aug. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
Nálunk a boltban a 7dkg dohány 800 forint körül van a háznál árúlt 10dkg és ezer forint. Szóval szerintem semmivel sem olcsóbb ha boltban veszi meg a párja.
2013. aug. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
"egy olyan zacskósból" két doboz cigi jön ki. Te miről beszélsz?
2013. aug. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
100%
Az volna a legjobb, ha megmondaná a hitelezőknek, hogy verjék ki a párjából fizetéskor a pénzt.
2013. aug. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!