Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagynád a férjed az anyagi...

Elhagynád a férjed az anyagi helyzetetek miatt egy anyagi biztonságot nyujtoért?

Figyelt kérdés
(öszintén irjatok)
2009. okt. 27. 14:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Ott màr baj van, ha elgondolkoztàl rajta! Ne ez legyen a föszempont!
2009. okt. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem soha!!!
2009. okt. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

A mostani ferjemet? Nem, o a gyerekeim edesapja, es egyutt kepzeltuk, terveztuk el az eletunket. Nalam ez nem ugy mukodik, hogy ma vele, holnap meg massal elek.

De pontosan te mire gondoltal? Irjal tobbet, fejtsd ki jobban, hogy mi a helyzet nalatok.

Az mas, ahol alkoholista, bunko, lusta a ffi, es nem elunk jol. Ott nincs min gondolkozni, onnan szabadulni kell, plane ha gyerek is van mar. Es ha jon egy gazdag barat, akivel biztosan jobb lenne, azonnal mennek a gyerekekkel egyutt.

2009. okt. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Hát akkor elhagynám a férjem, ha mondjuk nem akarna dolgozni és semmit nem tenne a dolgok jobbra fordulásáért. Ha mindent megtenne azért, hogy jobban éljünk, akkor nyilván nem. DE, attól még, hogy elhagynám a férjem, nem jönnék össze egy másik pasassal. Azért nem, mert szeretem a férjemet és azért ez nem múlik el egyik pillanatról a másikra. Ha pedig nem szeretném a férjemet hanem azt a másik pasast, akkor szintén elhagynám, de ennek meg már nem a pénz lenne az oka hanem, hogy nem szeretem.
2009. okt. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Ha igazán szeretem a férjem akkor nem.Mivel te elgondolkodtál ezen a kérdésen,ott már nem olyan jó minden.

Gondold végig,megszakadna a szíved ha arra gondolsz,hogy a férjed mit csinálna nélküled,fájna ha mással látnád?

Ha igen maradj,ha nem akkor menj.

2009. okt. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Soha.
2009. okt. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Azért nem hagynám le mert nincs pénz! Ha viszont már nem szereted az más... Máshoz meg vékkép nem mennék azért mert neki van pénze, de nem szertem. De ha szereted akkor az szintén már más...
2009. okt. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem íróhoz hasonlóan: az általa felsorolt "problémák" miatt elgondolkodnék....de próbálnám mindenképp megoldani valahogy.


DE!!!! Ha csak a pénzt miatt, akkor NEM!!!!! Az eskü, amit tettünk egymásnak: ...."sem egészségben, sem betegségben, boldog, s boldogtalan állapotában hitetlenül el nem hagyom...."


És ezt őszintén mondom!

2009. okt. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
nem
2009. okt. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Soha, főleg hogy Isten előtt is ígéretet tettem neki!!
2009. okt. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!