Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kilépnél a házasságodból, ha...

Kilépnél a házasságodból, ha a férjed impotenssé válna?

Figyelt kérdés

És nem a kor miatt, hanem mondjuk szervi elváltozás miatt, ami ugyan nem az ő hibája, de sajnos nem is lehet rajta változtatni, ergo gyógyíthatatlan. Leélnéd az életed mellette szex nélkül, vagy elhagynád?

Tisztában vagyok vele, hogy kilehet elégíteni egy nőt közösülés nélkül is, kérdés az, hogy érdemes e mégis egy életre lemondani a konkrét aktusokról.


2009. okt. 27. 15:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%

Szia!


nézd, nekem a férjemmel jó. Előtte nemigen volt jó. Ő odafigyel rám. Meg a szexet fontosnak tartom, de nőként anyaként kibírnám. esetleg néha magamnak tennék egy kis szívességet...:)+ a házasság "ígéret", én meg fontosnak tartom betartani.

2009. okt. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ milyen ember a férjem. Ha a szexen kívül mindenben számíthatok rá, ha a társam, akkor nem hagynám el. Lehet, a következő partnerem egy lepedőakrobata lenne, de esetleg iszik, vagy megcsal, vagy nem számíthatok rá semmiben. Igy meg az a pár perc az ágyban semmit nem érne.
2009. okt. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagynám el, tuti. "Holtomig-holtodig, jóban-rosszban". És ha velem történne ilyen? Nekem hogy esne, ha ő hagyna el? /most vonatkoztassunk el a "szervi lehetetlenségtől"/
2009. okt. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem lépnék ki.
2009. okt. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
meglehet konkrét aktus nélkül is oldani
2009. okt. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
nem lépnék ki, mert minden rendben van. Ráadásul a házasságkötéskor fogadalmat teszel, hogy "...egészségben, BETEGSÉGBEN...". de nem mondom, hogy ne adódna olyan helyzet, ami váláshoz vezetne. De annak nem ez lenna az oka, az biztos
2009. okt. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
42%
Ha amúgy minden rendben lenne a kapcsolatunkkal, akkor nem lépnék ki a házasságból, viszont diszkréten nem kizárt, hogy néha félrelépnék. El nem tudnám képzelni, hogy soha többé ne érezzem azt a húsdarabot ott bent. A mindhalálig jóban rosszban az oké, de nem véletlenül választja az ember lánya a férjhezmenést az apácazárda helyett.
2009. okt. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagynám el. Ő nem csak a férjem, hanem a gyermekem apja, és a lelkitársam.
2009. okt. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
68%

Lehet, nem tudom. Akkor tudnam megmondani a pontos valaszt, es mindenki mas is akkor tudna pontosan valaszolni, ha benne lennek a szituban. De igy kivulallokent, nem tudom a valaszt. Mondjuk ha jo ember lenne, szex nelkul is lehetne elni. Es el lehetne jarni mashoz csak szexelni. Nem olyan nagy ugy ez. Ugy lanyok?!

Mennyi de mennyi nonek van kulso kapcsolata!!! Csak senkinek nincs a homlokara irva. Ugye lanyok?:O

2009. okt. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
44%
nem tudom, hogy ugye, nem ugye. nekem nincs
2009. okt. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!