Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van, vagy volt már szeretőd a...

Van, vagy volt már szeretőd a férjed mellett? Mi volt az ami hiányzott a házasságodból, és hogy tudtál megbírkózni a büntudattal?

Figyelt kérdés
fontos, hogy válaszoljatok!!
2010. júl. 11. 21:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%

Sajnos csaltam már meg, de viszonyom hosszú távon nem volt.

Ja és semmi jó dolgot úgy mond nem kaptam!

2010. júl. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%
Ja bűntudattal megtudtam birkózni, ugyanis ez azután volt hogy anyázott, szóval dühkitörés!
2010. júl. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%

Nekem nem férjem volt, csak egy hosszú kapcsolat (6 év), amiben "félreléptem"... engem a bosszú "motivált", habár ez h.lyeség de akkor még nem tudtam, hogy ez nem elégtétel, mivel sosem tudta meg. (a megcsalás miértjébe nem mennék bele) Semmi értelme nem volt, bűntudtaom lett tőle nagyon, akkor emiatt sokkal jobban odafigyeltem a barátomra (ez volt a haszna). Szerntem gyanúsan sokat foglalkoztam vele, vacsora vot meg meglepik :S

Vége is lett a kapcsolatnak, úgy érzem én nem tudtam ezt magamban helyretenni. nap mint nap vele lenni és r.hadéknak érezni magam- ez nem ment :-(

2010. júl. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2010. júl. 11. 22:09
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
Erre elég nehéz válaszolni: a férjemnek volt egy tartós kapcsolata, beadta a válópert, és ezután lett egy barátom, de még a válás kimodása elött. Nem tudom, hogy ez megcsalás-e, mivel a férjemmel már csak papiron voltunk együtt, de már ment a válás. NEm volt semmiféle lelkiismeretfurdalásom, mert már nem voltunk együtt.
2010. júl. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%
Rengeteg s.o.s. jelet küldtem a férjemnek, hogy rosszul megy a házasságunk, minden téren. Nemvette a lapot, Elegem lett, elkezdtem szeretőt tartani, és egyáltalán nem volt bűntudatom. Sajnáltam a házasságomat, de az már nem volt menthető, végül elváltunk, 7 év után. A szeretőm ma a férjem.
2010. júl. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
41%
Talán nem jeleket kellett volna küldeni hanem eléállni és konkrétan közölni vele hogy baj van...
2010. júl. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Jó, akkor rosszul fogalmaztam, nem jeleket küldtem, hanem többször szóltam. Nem nyaggatva, de azért érthetően.
2010. júl. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%
Miért kell lepontozni mindenkit...? Mindenki a kérdésre válaszolt.
2010. júl. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
én nem pontoztam le senkit, köszönöm a válaszokat.
2010. júl. 12. 07:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!