Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vagy elfogadom, hogy szeretője...

Vagy elfogadom, hogy szeretője van, vagy mehetek ahova akarok. Korrekt?

Figyelt kérdés
Élettársam összejött egy nála fiatalabb pasival a munkahelyén. Nem is titkolja, semmi önvádlása nincs, ha nem fogadom el a jelenlegi helyzetet, akkor csomagolhatok, mert nála lakom. (övé a lakás) Igenám, csak még fél évig nincs hová mennem. Az örökölt lakásom ki van adva (nemrég halt meg anyám)
2009. okt. 27. 19:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%

Albérletbe tudsz menni, vagy ismerősökhöz.

Mindenesetre szép egy társat fogtál ki magadnak. Persze ez, nem a te hibád.

2009. okt. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elfogadod, vagy ő rak ki, vagy albérlet....ti döntitek el, a csajodtól, bocs exedtől is függ.
2009. okt. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
A lakbérből, amit kapsz, bérelj magadnak valamit. Amúgy nem gond az eset? Úgy értem érzelmileg.
2009. okt. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Érzelmileg ezek után nem.
2009. okt. 27. 19:38
 5/22 A kérdező kommentje:
(Dehogynem!!!)
2009. okt. 27. 19:39
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ido kerdese, es o rak ki teged. Legyen egy kis onbecsulesed! Keress alberletet vagy cuccolj be erre a fel evre egy jobaratodhoz.
2009. okt. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Azonnal lépj le onnan. Haverhoz, rokonhoz, az albérlőd mellé, teljesen mindegy.Ritkán írok ilyet, de ez a nő nem érdemel meg, legyen önérzeted!! (N/27)

2009. okt. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Írtatok szerződést az albérlővel? Mert ha nem mondd meg neki, hogy olyan helyzet állt elő, hogy költöznöd kell. Ha nem tudod sehogy sem megoldani, akkor is mindenképpen költözz!! Ne legyen szánalmasabb a helyzeted a jelenleginél (hozzáteszem, hogy amikor megtudtam volna, azonnal leléptem volna)SEMMIKÉPPEN ne maradj. Mert nagyon gáz..gondolj bele.. egy idő után még a pasit is felakarja majd vinni... 23/L
2009. okt. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom hány évesek vagytok, DE itt nem is ez a lényeg, én pakolnék, és keresnék valami megoldást, ne alázd meg magad ! Nincs értelme !Nem ér ennyit ez a lány !!
2009. okt. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is költözz mielőbb,nehogy még egy gyereket is a nyakadba varrjon,és fizetheted a tartásdíjat.A Bíróság úgyis a javára fog ítéln i.
2009. okt. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!