Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igényelhetek gyerektartást? A...

Igényelhetek gyerektartást? A férjemmel külön élünk de még házasok vagyunk. Gyeremekéről természetesen nem gondoskodik. Gyerektartás ilyenkor is jár?

Figyelt kérdés
2013. aug. 15. 07:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
49%
9-es, egyelőre a gyermek kiskorú, így az anyja rendelkezik a pénzzel, ami a megélhetéséhez kell...így igen, egyelőre neki jár a gyerektartás, amit jó esetben a gyermeke megélhetésére fordít. Annyira utálom már itt a kötekedő, lenéző, pocskondiázó embereket!
2013. aug. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
82%
9-es te gyökér! A rá eső perköltségre kérdezett, hogy neki mennyibe fog kerülni! Hogy dolgozna 3 hónapos gyerek mellett??
2013. aug. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
65%
3 hónapos gyerekkel érdekes lenne, ha dolgozna...
2013. aug. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
77%
micsoda suttyó emberek vannak....te szerencsétlen 3hónapos gyerek mellett ,hogy lehet dolgozni? te tudatlan nyomi az a baba 2-3óránként szopizik....te biztos a saját gyereked is félredobnád ....kérdező gyerektartás sajnos onnantól jár ha megvolt a gyerekelhelyezés és természetesen a válás....hozzáteszem egy jó érzésű ,tisztességes ember gondoskodik a gyermekéről....próbáld megbeszélni vele....
2013. aug. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

íg van a perköltségre gondoltam.De mielőtt véleményt alkotsz kérdezz.

És szülési szabadságon vagyok angyalom,mert a kislányom 3 hónapos édesem!De 29 éves létemre 10 év bedolgozattam van amennyi neked nincs.Soha nem voltam munkanélküli és nem flancoltam soha.Kozmetikus vagyok itthon saját magamnak csinálok meg mindent,nem a pénzt ba...om...

2013. aug. 16. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!