Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, elmondjam a...

Mit gondoltok, elmondjam a páromnak, hogy mi bánt?

Figyelt kérdés

Régen jártam egy fiúval de az anyja kiutált engem a családból mert szegény vagyok.

Tegnap ez a fiú megnősűlt a szemem láttára vonult végig az utcán a menyasszonyával.

Én nagyon szomorú lettem és ezt a párom is észrevette, megkérdezte, hogy mi bánt. Nem mertem neki elmondani az igazat, mert nem akarom elveszíteni de azóta is szomorú a hangulatom, mindig arra gondolok mi lett volna ha...


2013. aug. 18. 20:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
9%
Nem hiszem, hogy a párod ennek örülne.
2013. aug. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

"Drágám, azért vagyok szomorú, mert az a vőlegény, akit tegnap láttunk, az én egykori szerelmem volt, és csak azért kellett szakítanunk, mert szegény voltam. Azóta szomorú vagyok, és mindig arra gondolok, hogy mi lett volna ha...


...ha akkor nem szakítunk, és akkor most nem veled kellene kínlódnom, hanem őmellette lehettem volna én az a menyasszony. Na mindegy, most már be kell érnem veled..."


Kedves Kérdező, mondd csak el! Hajrá, bátran!

2013. aug. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

nem kell elmondani, csoda hogy nem faggatott tovább miután meglátta a halálsápadt fejedet.

Te most boldog vagy a mostani barátoddal? MErt akkor erre kéne most koncentrálni.

Végiggondolva a történetet , az anyós úgyis megkeserítette volna az életedet.

2013. aug. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
Szóval te meg a mostani párodnak akarsz szenvedést okozni,hát gratulálok!:(
2013. aug. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Jól megvagyok a barátommal szeretem de nem tudom túltenni magam azon a fiún.
2013. aug. 18. 21:01
 6/16 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy tényleg a fiún,de az is lehet,hogy ezen az atrocitáson nem tudod túltenni magad,ami miatt szakítottatok.


A mostani pároddal kapcsolatban pedig a 2. válaszolóval értek egyet.

2013. aug. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mondjam el neki?
2013. aug. 18. 21:12
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Itt mindenki azt mondta ne,te ezek után még kötöd az ebet a karóhoz,te nem szegény vagy,hanem tényleg gáz.
2013. aug. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%
Mond el neki. Ha nem tudsz túllépni egy férfin, akkor nincs keresni valód egy kapcsolatban. Csak megbántanád a másikat..
2013. aug. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%
Egy pillanatig is belegondoltál, hogy hogyan esne ez neked fordítva? Undorító vagy!
2013. aug. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!