Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok lehet belőle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok lehet belőle valami és elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Szóval van egy 25 éves srác ismerősöm,gyerekorom óta ismerem ugyanis a család jóbarátja.Júliusban lett egy éve hogy nagyon jóban lettünk,és azthiszem beleszerettem,egyszer amikor nálunk volt és nem volt itthon senki megcsókolt,de semmi több nem volt.Már szinte mindent megbeszélünk egymással,mindig jól elvagyunk.Neki viszont félrek elmondani mit érzek,volt már olyan hogy azt mondta pl msn-n, amikor egy csajról beszélt és mondtam hogy ne beszéljen már más csajról azt mondta ne aggódjak mert csak engem szeret..de úgy gondolom ő ezt nem úgy gondolja ahogy én,meg olyan aki nem szeretné lekötni magát egyenlőre,én viszont nagyon szeretném ha járnánk.Más szempontból viszont rossz lenne mert neki mások az elvárásai pl szexuális téren,én eddig 2-szer voltam fiúval úgy,ő viszont már nagyon sokkal,sőt volt hogy 2 lánnyal volt egyszerre...szóval nem tudom mit csináljak és hogy el e mondjam neki mit érzek és gondolok... szerintetek ?! :( 17/L
2010. aug. 31. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem abból baj nem lehet, ha elmondod :)

Ha ő is így érez, csak jó sülhet ki belőle ;) :) sok sikert :)

2010. aug. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De félek hogy ő nem így érez,és utána már nem hiszem hogy úgy állnánk egymáshoz mint eddig. :S
2010. aug. 31. 15:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor úgy kezdd, hogy szeretnéd, ha a mondandód után nem változna semmi, max jobb lenne, mert neked nagyon jó az, ami most van. Ha rendes, akkor biztosan megérti, és odafigyel erre :)
2010. aug. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!