Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek. Megcsaln...

Nem tudom mit tegyek. Megcsalna, vagy csak kíváncsi? Párom szexpartner kereső oldalt nézett a neten.

Figyelt kérdés
3.gyermekemet várom,neki a 2.gyermeke.Pár hét és szülök.A párom házában lakunk,6éve vagyunk együtt.Teljesen kiakadtam amikor megtudtam,hogy ilyen oldalakat nézeget.Azt mondta,ő nem keres szexpartnert,csak nézegette.De ezen kívül még volt,hogy azt hallottam,hogy ki akart kezdeni valakivel.Ezen kívül 3db elküldött sms volt a telefonjában,0690-es számra pár hónapja.Tagadja,hogy ő küldte,de hát ki más küldte volna.Mit tennétek a helyemben?Úgy érzem hülyének néz,és nem tudom le tudnám e ezt nyelni,vagy tudnék e neki hinni.Persze állítja,hogy nagyon szeret,sőt el akar venni.De így?Valaki adjon tanácsot!Szeretem,nagyon,de azért mindennek van határa.
2013. aug. 18. 23:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Ha bemész egy kávézóba, és leülsz az asztalhoz, akkor miért teszed? Nyilván, mert kávét szeretnél inni.

Ha regisztrált, akkor meg akar csalni. Egyértelmű.

2013. aug. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Már gondolom nincs szex és elintézi magának, a 90 es számok nem prostik hanem valami szexoldal előfizetés pár napra. Az meg, hogy hallottad, hogy ki akar kezdeni valakivel, valószínű hülye pletyka. ne kombinálj mert abból csak baj lehet.
2013. aug. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt mondja, hogy szeret, az egy dolog.

Az a lényeg, hogy mit tesz!

Flörtöl, szexoldalakat böngész, titkos sms-eket küldöz, hazudik.

Ki vele, még most, ne várd meg a húzd meg, ereszd meg játékokat: amikor nincs más, ott legyél neki talonban.

Biztos, hogy egy ilyen alakkal össze akarod kötni az életedet? Ennél később csak rosszabb lesz, és tönkremész a megaláztatásba, bizonytalanságba. Rázd meg magad, és csomagolj minél előbb!!! de ne hagyd, hogy visszasírja magát, mert soha nem fog megváltozni.

2013. aug. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Alaposan utána kell járnod, hogy mi az amit titokban tesz.
2013. aug. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az egyes válaszolónál, a 10 pont, nincs is ezen mit ragozni.


Kb. ez a határa, biztos mindenki a sarokba szorítható, de ha most nem teszed, később a fejeden fog ugrálni. Küldd el, ha visszajön, örülünk, ha nem ennyi volt, buktad. Tudom, hogy 2-3 gyerek nem vicc én is hárommal váltam el, de ha a harmadik ha megszületik, bármit meg fog merni. Feszegeti a határait. Neked ez belefér?

2013. aug. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

Nos, lehet, hogy szeret, és el is akar venni.


Én dolgoztam örömlányként, és a nős pasik, barátnős vendégek mindennaposak voltak. Még akkor is, ha nekem is mondták, hogy szeretik a párjukat.

VOlt, aki tanulni jött, hogy ne égjen le a barátnő előtt.


Én nem bíznék benne.

2013. aug. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem regisztrált sehova.A baj csak annyi,hogy nem tudok hova menni.Hát bízni nem bízom benne sajnos.Ezek után nem tudok.Van szex,vagyis eddig volt,elég sűrűn,volt h mindennap.Azt mondja csak kíváncsi volt,miért akarna mást,mikor megkap tőlem mindent.
2013. aug. 18. 23:50
 8/12 anonim ***** válasza:

Hm..ezt ő mondja, nagyon kedves. És te, megkapsz tőle mindent?


Arra vágysz, hogy viccből regisztrált fel, csak kiváncsiságból. Kíváncsiságból, holnap szart eszem, nem fog ízleni. remélem érted..

2013. aug. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mit higgyek.Egyedül nem megy sehova max boltba,vagy esetleg a faluba.Mindenhova együtt megyünk.Nem is akart nélkülem menni soha.Amikor egyedül van,az a munkaideje,éjszakás minden éjjel.Itt van a házunktól kb 1km-re.Nem mehet el onnan sehova.
2013. aug. 19. 00:06
 10/12 anonim ***** válasza:
szerintem kamuzik
2013. aug. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!