Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tudtok mondani jó szexpartner...

Tudtok mondani jó szexpartner kereső oldalt?

Figyelt kérdés

belefáradtam,hogy mindig hajtani kell.csak romantikázni szeretnék,semmi több,ezért gondoltam hogy kipróbálom az ilyen netes oldalakat,de a legtöbbjét csak úgy érdemes használni,ha perkálsz.tudtok olyan oldalt ahol nem kell fizet,anélkül is jól használható?(meg nekem bejönnek az érettebb hölgyek is,társalogni is nagyon jól tudok velük,csak hát utcán nem igazán lehet ismerkedni velük)

a válaszokat előre is köszi,és légyszi ne írjatok ítélkező hozzászólásokat,teljesen fölösleges...


2013. aug. 11. 12:30
 1/10 anonim ***** válasza:
2013. aug. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ.pont ez a baj,fennt vagyok ezen az oldalon,de fizetni kell h sms-t/üzenetet küldjek (hiába ingyenes a regi,csak 1 ingyen üzenet lehetőség van,utána kifújt,ilyenre meg nem szeretnék pénzt költeni.)
2013. aug. 11. 12:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Eropolis.
2013. aug. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Szánalmas vagy,nem tudsz sex partnert találni magadnak?!Ásd el magad!Biztosan még a rutin hiányzik
2013. aug. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11%
Persze álmodj csak.Azt hiszed,hogy ez senkinek nem jutott az eszébe eddig?
2013. aug. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

3:THX

4:és az nem szánalmas,h látatlanba itt írkálsz,csak h növeld az egódat... -.- én legalább próbálkozok,nem "ásom el magam"

5:persze,más is gondolt rá,ezért van ennyi oldal erre a célra.v te mire gondoltál?

2013. aug. 11. 13:28
 7/10 anonim ***** válasza:
3%
Nincs szükségem az egóm növelésére,3 gyermekem van és egy gyönyörű feleségem!Mikoriban én csajoztam még mobil teló is alig volt,még is hetente új nőim voltak,szóval gondolkodj!
2013. aug. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Különben te is név nélkül írogatsz!
2013. aug. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

lehet h így volt,gratula... ÉS,KIT ÉRDEKEL?nem kell bizonygatnod semmit,de te még is itt vagy,ahelyett h a családoddal foglalkoznál.am meg,ha ilyen "idős" vagy,értelmesebb választ is adhatnál,mint h ásd el magad,főleg úgy h azt sem tudod,ki vagyok.de hát a bölcsesség nincs egyenes arányban a korral...

jaja,csak h én nem pofátlankodok be kérdések alá,pusztán azért h látatlanba játsszam az agyam :D


azért kösz h írtál,most reggel üdítő volt kicsit írogatni,de ettől függetlenül bírnám ha nem írogatnának fölöslegesen primitív emberek ;)

2013. aug. 12. 07:22
 10/10 anonim válasza:
Na sikerült találni valami jó oldalt? :D
2019. jún. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!