Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mit tegyek ilyen helyzet...

Malenkaia kérdése:

Mégis mit tegyek ilyen helyzetben? Anyósjelölt kikészít.

Figyelt kérdés
Az a szitu, hogy kedvesem anyja elég..hogy is írjam..sokszor nyers, bunkózik velem...De másik pillanatban normális. Kedvesem ezt azzal magyarázza, hogy ő anyja mindig ilyen volt, és hogy biztos a munkája miatt ideges...Másnak is vannak problémái, de nem folyamatosan 1 emberen vezeti le!!! Most hét elején pl.engem hívott fel, mert fiának sajna gyorshajtás miatt bírságot szabtak ki, amit hazaküldtek...Fiát nem érte utól, így engem hívott, és engem cseszett le, hogy normális vagyok-e, meg gondolkozzak már el, hogy mit csinálunk, meg hogy biztos ott voltam az autóban mellette, mikor lefényképezték,stb. . Közöm nem volt hozzá, és nem első eset, hogy rajtam csattant az ostor. Fia persze helyre tette, de én soha többé nem akarok náluk lenni, ott aludni...De sajna hétvégén valószínű ott kéne aludjak, mert otthon nem férünk el... Mégis mit tegyek?!Aludjunk külön? Fog változni idővel az anyja, vagy örök "bűnbak" leszek a szemében?! Tanácsokat kérnék! Köszi
2009. okt. 29. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem túl érzékeny vagy.És nem is akarod,hogy igazán megismerjen és megbízzon benned.Egyszerűen az igazat kell mondani némi tisztelettel fűszerezve.Ilyen egyszerű.
2009. okt. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Korai lenne egy eset után végleg leírni.
2009. okt. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A "kikészít" jelző, erre valóban túlzás. Ha ilyen fajsúlyú "bűnei" vannak, mint ez a gyorshajtásos sztori, azt viszonylag egyszerű tisztázni. Mondd meg, hogy bánt amiért ok nélkül téged "cseszett" le. Tudod, hogy sokszor ideges a munkája miatt, de te sem kötsz bele ok nélkül másba azért, mert elfáradsz, vagy rossz napod van.

Ennyi. Tovább nem érdemes sem ragozni, sem "megtorolni" egy ilyen piti ügyet. Ha ezt elkezditek, egyszer csak azt veszitek észre, hogy szívből utáljátok egymást, és már senki sem fog arra emlékezni, hogy milyen apró bisz-basz sérelemből indult ki az egész.

2009. okt. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy voltak más szituk is...Pl.anyum is lent volt náluk,és bevágta,h nekem van ott ruhám, és hogy vigyem haza...Most akkor ez milyen dolog?! Meg hogy mert az én ízlésemre nem lehet főzni, de nem is kérem, hogy úgy főzzön!!!

Sokszor próbáltam úgymond, hogy beszélgetni vele, kezdeményezni, de mindig lekezelő volt, bunkózott, flegmázott...Ha sokszor "becsapják" előttem az ajtót, egy idő után nem fogok próbálkozni...

Tudom, hogy tisztelet, meg ilyesmi..de azért nem kellene, hogy ennyire kihasználja vki...

2009. okt. 29. 23:46
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem menekülj.

Milyen duma,hogy az ő anyja ilyen.Ha nem várja el a párod,hogy veled szemben ne legyen olyan,akkor ez csak roszabb lesz.

felejtős a pasi.

2009. okt. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A fia sokáig ezekről nem is tudott, mert nem akartam szarkeverőnek tűnni...Meg majd 1.5-2év után kérdezi meg fiát,h az exbarátnője haragszik rá, hogy nem köszön neki?!

Mondhatom szép...és akkor én nem adok esélyt neki, hogy megismerjen...nem is érdekli milyen vagyok...semmirekellőnek érzem magam a társaságában...

2009. okt. 29. 23:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ezekről nem vennék tudomást.A lehető legkedvesebb lennék,és nem szólnék vissza.Lehet,hogy próbálgat,hogy mit bírsz,de ha látja,hogy nem megy semmire,talán leszokik róla.Szeretned nem kell,de elviselni és valamennyire alkalmozkodnod igen.Hiszen a párod anyja.És nagyon megkeserítheti az életed.Nem kell ám utálni az anyóst.Én nagyon szeretem az enyémet és Ő is engem.
2009. okt. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!