Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinàljak ilyen...

Mit csinàljak ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Ma összevesztünk a férjemmel és megütött 39 hetes terhes vagyok.
2011. okt. 30. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Pontosan mi történt? Miért és mennyire ütött meg? Direkt volt vagy véletlen?
2011. okt. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Költözz haza a szüleidhez:( (remélem élnek még a szüleid)
2011. okt. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Direkt az arcomat de nem kis pofon volt hanem rendesen lendületböl... azon vesztünk össze h hogy beszélek vele(semmit se képes elintézni)
2011. okt. 30. 17:37
 4/10 A kérdező kommentje:
igen élnek még és haza is mennék csak nem magyarba lakok szoval nagyon nehéz lenne innen elmennem föleg igy hogy bàrmikor megszülhetek...de pedig tudom hogy az lenne a legjobb.
2011. okt. 30. 17:39
 5/10 anonim ***** válasza:

Mindig ilyen agresszív volt? :O

Azért egy nőt izomból megütni elég durva dolog, pláne várandósan...

Én a helyedben tuti elhúznék, nem tudsz ideiglenesen valamelyik barátnődhöz menni, vagy ilyesmi?

Semmiképpen se maradj ott, vele!!!!!

2011. okt. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem sose csinàlt még ilyet sajna nincs itt barätnöm akihez tudnék menni föleg kutyàval mert ügye a kutya az enyém
2011. okt. 30. 17:43
 7/10 anonim ***** válasza:
Akárki akármit is mond erre nincs mentség!!! nem számít hogy nem csinált nem számít hogy férjed nm számít hogy gyereket szülsz neki!! szervezd össze magad és húzz el onnan! Nem fog leállni!! Most kezdi csak el!! hidd el....
2011. okt. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ha egyszer megtette, máskor is meg fogja. Nincs mentség. Leginkább azonnal, de kezdj egy gondolkodni rajta, hogy hogyan hagyod el. Nyilván szereted, nyilván ő is téged, de itt nem ez számít. Vedd komolyan, ami történt, és ne győzd meg magad arról, hogy maradnod kell, mert mi lesz, ha a pici apa nélkül nő föl... Gondolj arra, hogy mit éreznél, ha a gyerekedet ütné meg ugyanígy. Nem kell neki egy ilyen apa.
2011. okt. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nekem is ez van egyfolytäba az eszembe hogy ha egyszer megtette milesz késöbb .. :(((
2011. okt. 30. 19:09
 10/10 anonim válasza:
Sok ero kell hozza de szerintem is amint tudod,hogy fedel van a fejed folott csomagolj otthonrol menj el!
2012. jún. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!