Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valamihez hozzáfogsz, a Te...

Ha valamihez hozzáfogsz, a Te feleségednek, férjednek, gyerekednek, kutyádnak, macskádnak is ugyanott lesz sürgős dolga, és ugyanarra van szüksége?

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 07:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt a kerdést nem értem, mit akarsz kérdezni?
2009. okt. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sem értem.
2009. okt. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én értem, és tényleg így van. Ha valamit csinálni akarok, amihez nem nagyon lenne szükség arra, hogy más is jelen legyen, valahogy mégis mindig ott teremnek, "lábatlankodnak". És azt veszem észre, hogy sorba kell állni. :)
2009. okt. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Már értem :)

Igen, ez igy van, nálunk is igy működik :)

2009. okt. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
profán leszek: hazaértünk egyszer, mindkettőnknek sürgős folyóügye volt... drágaszívem a csapba, én a szokásos helyre. ha már komolyabb dologról van szó, akkor sajnis marad a sorbanállás :)
2009. okt. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!