Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egytemre járok. Első zhm nem...

Egytemre járok. Első zhm nem sikerült. Fater ideges lett és azt mondta, ha fizetős leszek:"t. Karodhatsz a p. csába". Ez normális?

Figyelt kérdés

pedig nem kellett volna sok. hiába reklamáltam a tanárnál, nem engedett, pedig jogos volt. de fater felidegesítette rajta magát, mikor elmondtam neki. mondtam utána neki, hogy akkor legközelebb nem is fog tudni róla, h írok vmit is, mert csak idegeskedne rajta. de sztem akkor sem jogos, h ilyet mondott a fiának. nem volt durva?

anyum azut mondta, h ehhez neki is lesz egy-két szava, mert akkor elválik... de ezt már apa nem hallotta, mert elment dolgozni...


2009. okt. 30. 11:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
az egy dolog, hogy apád hogy viselkedett (bunkón) de azért egyetemistaként szerintem már nem kellene az orrukra kötnöd, ha egyszer-egyszer rossz jegyet kapsz. Az én szüleim pl. azt se tudták, milyen tantárgyaim vannak, ha nem buktam meg, már szerencsére nem érdekelte őket, hogy mi van a suliban...
2009. okt. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

apámnak van egy nagyobbik lánya is. ő fősulira jár, szal tudja h mi hogyvan. mindig panaszkodik , hogy sos tud semmiről. a munkája miatt, mert sokat utazik. mondom nah elmondok neki vmit, ne izéljen. mert tudja mikor mivan, nem h.lye ő sem....

más?

2009. okt. 30. 11:14
 3/13 anonim ***** válasza:

már felnőtt vagy,nem tartozik rá hogy intézed a dolgaidat.ez a te életed.de ha ezt elmondod neki,csak még jobban bepöccen.(jön azzal,hogy amig a házában laksz,addig...ő az úr.ebben sajnos van vmi)

sztem kerek perec kérdezd meg normális hangnemben,hogy miért beszél veled ilyen durván és trágárul.le fog rázni,de később remélhetőleg elgondolkodik rajta.

am meg ne foglalkozz vele,tanulj,de izárólag MAGAD miatt!egy zh még nem a világ vége.sok embernek egy egész félév nincs meg,még sem dől össze a világ!dolgozol vmit?

van lehetőség arra,hogy albérletbe menj?

20/L

2009. okt. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

tudom, h nincs semmi. de a szülők nem értik meg. a kapcsija meg megvan ahhoz, h megtudjon amit csak akar. kár volt elmondani. hát kapok szoc.ösztöndíjat és kolis vagyok. gondolkodok rajta, h dolgozni kéne vmit és minél hamarabb függetlenedni. csakhogy jogra jelentkeztem..az még 5év+ a 3év szakosodás...nah midnegy. azért köszi:) puszy

18/f

2009. okt. 30. 11:59
 5/13 anonim ***** válasza:
Édesapu járt egyetemre?Tudhatná,hogy az egyetem nem sétagalopp.Szerintem csak ideges volt,majd megnyugszik.Azért,majd írj,hogy mi a helyzet.
2009. okt. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az első félév nagyon nehéz lehet! ha csak egyest kapsz, akkor se kell még elkeseredni. Gondolom, a többieknek is nehéz.Apud csak azt akarta mondani, hoyg izgul miattad, s így tudja ő ezt kifejezni. Nem a legszerencsésebben. De ez már nem középiskola.Csak igyekezz, ne apun izgulj. Ha nem sikerül valami menj neki újra! Bele fogsz rázódni!
2009. okt. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Semmi. Nyugalom!Csak izgult. Nem kell mindent megvitatnod vele. De csak mondja, amíg bírja, támogatni fog. Márha benne volt, hogy tanulj!Ha csak mint befektetést nézed, akkor is megéri. Jogászként talán öreg korára nem csak egy vizet tudsz neki adni, de bele 1cl málnát is. Reméljük.
2009. okt. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Azért fizetősre nagyon nehéz átkerülni, hidd el én elbohóckodtam az elejét nagyon, és mégsem raktak át. Pedig volt, hogy imádkoztam meg esküdöztem mindenre, hogy csak most ne, de megúsztam. Jó, hát nem dicsőség, de úgy alakult, hogy nem tudtam eleinte odafigyelni, jobb lett volna, ha halasztok, de csak utólag láttam be.

Te meg ne keseregj, egy nem sikerült zh-nál még sokkal cifrább dolgok is lesznek ott és nem azért mert hülye vagy, ez egy ilyen hely. Gondolom ez is rossz volt, majd az első bukásod se vágjon földhöz, majd mégy utóvizsgára, mert úgy is fogsz. Még a legjobbak is el-elcsúsznak időnként, előfordul. :)

Amúgy, nekem is azt mondta apám, hogy mehetek butikba szoknyát árulni, ha megbukok megint, aztán fenét. Nem fogja azt mondani akkor sem, ha fizetősre raknak, hogy takarodj otthonról, csak annyit, hogy édes fiam, te főzted magadnak edd is meg, mert én nem tudom fizetni. De azért biztos nem dob majd ki.

2009. okt. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csak ha aggodik miattad de ha továbra se megy bámiért keres 1 melót. Amugy jó érzés mikor pézt kapsz és nem függsz a hülye szülöktől.
2009. okt. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez megy, bár én idővel csúsztam kicsit el, még gimis vagyok 19 évesen (nem, nem buktam). Bátyám már a harmadik egyetemet járja, mert az előző kettőt bukás után inkább ott hagyta, nem tetszett neki, úgy látszik most találta meg, azt a szakot, ami igazán érdekli. Apu nálunk is hajtogatja egyfolytában, hogy sz*rra sem jó, minek van neki fia, nem csinál semmit, csak ül a gép előtt, és elvárja hogy mindenben támogassák (persze azért ezt nem ilyen szépen fejezi ki magát), de hát az ideg nagy úr... Rajtam meg bazi nagy a nyomás, mert tudom, hogy azt várja majd én leszek a minta diák a családban, előre félek én mit kapok majd. Szerintem természetes, hogy a szüleid érdeklődnek, tudni akarják hogy hogy megy a suli, ez normális családoknál így megy, persze a szidás is, de ez csak azért van, mert minden szülő azt szeretné ha "tökéletes" gyereke lenne, és fáj ha néha csalódást okoz. Nem fog kirakni ne aggódj, csak beszél össze vissza hirtelen hévvel :)
2009. okt. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!