Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom a húgával együtt...

A barátom a húgával együtt mindig kiröhög, szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Akármit mondok, kiröhögnek. A húga utál és mindig beszól, de olyankor a barátom nem mellém áll, hanem a húga mellé. Mindig ott van a csaj, ahol mi és a barátomon lóg. Tudom, hülyén hangzik, de úgy érzem, hogy jobban szereti nálam a tesóját, legalábbis mindig őt védi, ha ő szomorú, akkor rögtön megy, ha én, akkor azt mondja, ne legyek gyenge. Miért kell versengenem a húgával? A barátnője vagyok, elhiszem, hogy szereti a testvérét, de mégis csak az én barátom, velem másképp kéne viselkednie. Ha a húga beteg, akkor nem akar eljönni kettes programra, olyankor egész héten ápolja. Vagy ha a húgának rossz a kedve, ugyanez. Szerintetek mit tehetnék? Ez normális részéről?

20/L


2011. nov. 10. 16:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
37%
Hány éves a húga?
2011. nov. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
28%

A barátod és a barátod húga hány éves?


Te csinosabb vagy a húgánál?

2011. nov. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
18 éves a húga, szóval már csak nem is kislány.
2011. nov. 10. 16:48
 4/21 anonim ***** válasza:
54%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Véletlen nem a "húg" vagyis te írtad ezt a kérdést is?

2011. nov. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%
Beszélj a barátoddal! Igazad van! Veled máshogy kellene viselkednie mint a húgával. És a húga sem kicsi hogy ne tudjon gondoskodni magáról.
2011. nov. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Én a barátnője vagyok és ő, meg a tesója röhögnek rajtam. Olyanokon például, hogy a húga kérdez valamiről, mondjuk filmek, és ha nem tudok rá válaszolni, akkor elkezdenek rajtam röhögni. Ez általában rosszul esik, olyankor a barátom mondja, hogy ne vegyem a szívemre, de máskor ugyanúgy csinálják, gúnyolódnak.
2011. nov. 10. 16:53
 7/21 anonim ***** válasza:
15%
Te csinosabb vagy mint a barátod húga?
2011. nov. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
23%
Illetve, a barátod húgának nincs barátja?
2011. nov. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%

Akkor mond meg a barátodnak, hogy tárja szét neki a lábait a kedvenc húgicája.

Az ilyet én otthagynám a fenébe.



24/n

2011. nov. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem normális. A barátod nem tudja megosztani a szeretetét, vagy talán nem is vagy olyan fontos számára. Figyelj oda más jelekre is, ne csak a testvérkére, magadnak kell eldöntened.
2011. nov. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!