Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál ha a 21 éves...

Mit szólnál ha a 21 éves lányod egy ilyen idős pasival jönne össze, aki ilyen egzisztenciával rendelkezik?

Figyelt kérdés
Van egy gyönyörű lányom, vasárnap lesz 21éves és bele van zúgva egy pasiba, aki szintén fut utána, vagyis futkosnak egymás után egyenlőre nem történt semmi komolyabb, max egy pár szó elvileg!A pasas egy elvált, több boltja van, nagy luxus autója, ezáltal nem szimpatikus, főleg a kora nem az kb 30-35 éves! Hogyan beszéljem le a lányom hogy nem hozzá való, az lehet hogy jóképű de öreg hozzá, inkább illene egy korombeli nőhöz!
2013. aug. 26. 20:16
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
86%
Az nem olyan nagy korkülönbség. Inkább örülnél a lányod szerencséjének, vagy jobban tetszene egy senkiházi fiatal? De szerintem neked inkább az a bajod, hogy magadnak szeretnéd azt a pasit....
2013. aug. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
87%
Tényleg nagy a korkülönbség, de ha csóró lenne a hapi, akkor meg az lenne baj, hogy ágrólszakadt. Az ilyesmibe amúgy sem lehet beleszólni, egyrészt mert nagykorú a lányod, másrészt, ha pl. belezúgna a hapiba, hiába magyaráznád neki, hogy te nem akarod, hogy járjanak. Csak nem neked kéne a férfi?
2013. aug. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
91%

,,Hogyan beszéljem le a lányom hogy nem hozzá való, az lehet hogy jóképű de öreg hozzá, inkább illene egy korombeli nőhöz!''

Hát ezzel a mondattal sokakban azt az érzetet kelted hogy veled kéne kezdenie nem a lányoddal...

2013. aug. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
87%

21 vagyok, a párom 36, jól megvagyunk, már együtt is élünk több, mint fél éve. Egyszer úgy definiáltak minket, hogy az én gondolkodásom túl "öreges" a koromhoz, az övé meg túl "gyerekes" az övéhez. Mindketten hosszú évek óta ugyanilyenek vagyunk. Ő már nem fog változni, én a fiatal korom ellenére szintén nem. Minden jövőbeni tervünk egyezik. Na de nem is mi vagyunk a lényeg.

Csak egy példa arra, hogy simán jól meglehetnek.

És amivel a párom is érvelt egyszer: jobb lenne, ha egy kis tapasztalatlan, fiatal mitugrász kihasználná és/vagy neadjisten felcsinálná és otthagyná, mint hogy így egy tapasztalt fickóval jól meglesz?

A baj általában az, hogy "jaj, szegény kislányomat megk**ják!". Node. A korabeli is ugyanúgy megk**ja, csak az még vigyázni se tud... Akkor?

2013. aug. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
19%
Most ez a divat... elég gáz amúgy.
2013. aug. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
82%
Lehet az embernek véleménye de nem nagyon van mit tenni ellene. Nem rég estem túl hasonlón a 20 éves lányom most látta be hogy igazam volt . Nem elleneztem a kapcsolatát csak elmondtam a véleményem , meghalgatta és ennyi a többi rajta múlt. Azért az ember a gyerekének a leg jobbat akarja.
2013. aug. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
42%
Kapcsolatba nincs divat , az ember az érzéseinek nem tud parancsolni ha szívből jön.
2013. aug. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
95%

Hogy van neked 21 éves lányod,ha azt mondod,hogy 30-35 körül van a csávó és olyan korúhoz illik,mint te?

Amúgy a 21 éves lánynak már nem parancsolgathatsz,meg nem szabhatsz meg semmit kedvedre,főleg nem irigységből.Az,hogy gyönyörű,az oké,de akkor kapott volna önmagával egyidőset is.

A másik,hogy te akarod magadnak ezt a pasit???Látom,szeretnél nagy luxus autót meg több pénzt..és így próbálod a lányodtól elvenni,amit ő is akar.Persze majd rájön a lányod,hogy az anyja egy sóher,a pasi meg túl öreg hozzá..

2013. aug. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
38%

Figyelj a mai világban egy nő úgy tud érvényesülni ha


A, széttanulja magát, csinál 6 nyelvizsgát 3 diplomát, szarért húgyért elmegy gyakornoknak majd talán felveszik, ahol van 10 % esélye, hogy előre jusson

A1, ha lefekszik a főnökével 8%

A2, ha netán van tehetsége és még könyököl is 1,5%

A3, mindkettő 0,5 %

és ha elmegy szülni 150 vérszomjas hasonszőrű veti magát a helyére akiket később könyörtelenül kell kifúrnia.


B, hozzámegy egy gazdag faszihoz


Én B-t választanám, főleg ha amúgy csak ekkora a korkülönbség és még tetszene is. Nem, nem szégyellem magam.

2013. aug. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén őket, a lányod boldogsága legyen a legfontosabb, ne kavarj be!! Anya vagy, ne felejtsd el!!
2013. aug. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!