Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyeim! Nálatok mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Nálatok mennyire fontos az, hogy a párotok rendelkezzen egzisztenciával? Fiuk! Szerintetek egy nőnek mennyire fontos, hogy olyan párt talajon, aki már rendelkezik biztos anyagi háttérrel?

Figyelt kérdés
Kérlek a korotokat is írjátok oda. Köszi.
2011. jan. 16. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:

24F

Amikor egzisztenciát várnak el ott nem feltétlenül arra kell gondolni hogy"jajj ez is biztos csak a BMWsekkel szeret ismerkedni"hanem azt hogy már komoly kapcsolatot szeretne nem ezt a "fiatalok vagyunk éljük ki magunkat mindenkivel ábécésorrendben"

Az egziszencia megléte nem szinonimája a gazdagságnak csak annyit tanusít hogy ez az ember tud magáról sőt szűkebb köréről gondoskodni.

Ugye persze jön egy szurkapiszka is hogy ha már évtizedek óta megy az egyenlősködés hogy "kezeljük egyformán a nőt a férfival" akkor miért kell mindig a férfinak lennie a tehetősebbnek?

2011. jan. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 nielindi ***** válasza:

nekem sosem volt fontos. vőlegényem diploma előtt állt, mikor összejöttünk. semmije nem volt. mégis beleszerettem. azóta van munkája, vett egy kocsit. de ettől nem szeretem jobban.

viszont így könnyebben lehet tervezgetni a jövőt.

2011. jan. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszóval: nagyon.
2011. jan. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%
Az elsőnek: kb azt mondtad, amire én gondolok az egzisztenciával kapcsolatban.
2011. jan. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos kor után fontos :)
2011. jan. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!