Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kimenjek érte...

Szerintetek kimenjek érte vagy még várjak?

Figyelt kérdés
6 éve együtt vagyok a párommal, boldogok vagyunk, de vannak dolgai, mint mindenkinek ugyebár, amit bár megszoktunk, néha zavar. Épp kint söröznek a haverjával az udvaron, úgy volt, hogy nem lesz ittas és 10-kor bejön az ágyba, de még sehol semmi...nem szokása betartani ilyenkor a dolgokat, mert ahogy ő szokta mondani: úgy elmegy az idő...elég kíváncsi vagyok, hogy vajon bejön e magától és hogy mikor..nektek szokott ilyeneket csinálni a párotok? Nem élünk együtt, ezért is zavar, hogy nem tartja be, amit mondott, nem mindig vagyunk együtt.

2013. aug. 27. 22:23
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
19%
Engem nagyon zavarna, nem maradna sokáig a párom, főleg ha a veled tervezett időt a haverokkal tölti, iszik, ráadásul nem hajlandó időben bemenni hozzád. Nem tűrném el. Persze lehet hogy én vagyok a hülye, de erre haknis vagyok
2013. aug. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
10%
Ja: SOSEM hagyott magamra ha együtt aludtunk...
2013. aug. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
97%

Kedves utolsó,


Ne kérdőjelezd meg biztosan te vagy a hülye ...


Úgy javasolni, hogy "dobja ki", hogy a teljes esetet csak kb. 20% ismerjük nem túl nyerő.


Kedves Kérdező,


- Milyen gyakran van ilyen?

- Miért érdekes, hogy este 10 kor vagy 11 kor fekszik melléd a párod volt valami extra terv?

2013. aug. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
ha kimész érte azzal felidegesited lehet. te leszel a házsártos banya. én szarnék rá. egy nő ha hallgat annál nincs veszélyesebb:)
2013. aug. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
81%
Igen szokott, és ebben az egyben soha nem tudtam okos lenni én sem, mert hát a barátságot neki is "ápolni" kell ugyebár. De nagyon idegesítő az ilyen.
2013. aug. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
96%

"Persze lehet hogy én vagyok a hülye, de erre haknis vagyok"

HAKNIS?? :)

2013. aug. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
60%
Màr pedig nem tolerálom ha valaki annyira sem becsül, hogy ha már nàla alszom, velem legyen és ne a haverokkal piáljon!
2013. aug. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
34%

Meg soha nem mentunk a masik nelkul aludni ha mindketten otthon vagyunk.

arany szabaly jo hazassag titka esti kozos beszlegetes az agyban.

2013. aug. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
82%
Én párom szerencsére ilyet nem csinál. Jó ha átjön valamelyik haverja vagy épp valamelyiknél van akkor nem mond pontos határidőt mikor jön, csak azt mondja hogy lehet picit késni fog ami kb éjfél szokott lenni de ilyen este 11 kor már mindig itthon van. A párom sosem issza le magát totál részegre, ha haverjával van akkor érezze jól magát, ennyi jár neki én úgy gondolom. 23/N
2013. aug. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem hagyd még egy kicsit, de úgy fél-egy óra múlva jó lenne ha kimennél érte, ha addig nem menne be. Vagy vigyél ki egy órát, hogy nézze meg már mennyi az idő.
2013. aug. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!