Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom apukája lecseszett,...

A párom apukája lecseszett, hogy menjek dolgozni és ne a szüleimtől várjak mindent. Jogos?

Figyelt kérdés
Most végzek az egyetemmel, az utolsó szabad nyaramat ki akarom használni, és a szüleim is ezt mondják. Ősztől munkába állok. A párom apukája, aki kb semmit nem tud rólam kiosztott, hogy ne várjam el a szüleimtől, hogy mindent a seggem alá rakjanak hanem menjek el dolgozni.. a suli mellett is eljártam dolgozni, ha éppen kellett valamire a pénz. Meg egyébként sem vagyok az "apóssal" olyan viszonyban, hogy ilyeneket mondjon.. én se mondtam neki, hogy nem kellett volna csalni a feleségét. Egyszóval semmi köze hozzá. jogos a sértettségem?
2013. jún. 3. 17:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem abszolút jogos a sértettséget, milyen alapon szól bele így az életedbe? persze valahol őt is meg lehet érteni, de szerintem nincs joga ahhoz, hogy a gyermeke párját kiossza - főleg, hogy a szüleiddel megbeszélted ezt, egyetértenek veled. szerintem ne törődj ezzel.
2013. jún. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Normális ember nem szól bele olyanba, amihez köze sincs. Jogosan vagy megsértődve, mégis, ki a fene ő, hogy jogot érez erre? Agyrém... készülj azért fel, mert ha ilyenbe beleszól, mi lesz, ha már együtt éltek a pároddal...
2013. jún. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
én is ettől félek. lehet, hogy meg kellett volna mondanom neki, ahelyett, hogy hallgatok nagyokat.
2013. jún. 3. 17:17
 4/17 anonim ***** válasza:
10%
sztem meg a gyereket nezi,hogy ne olyan emberrel legyen aki lébecol.meg azt irtad a párod,akkor már régota együtt vagytok nem?ismerned kellene az apóst.nem tudom lány vagy e vagy fiú,de nekem se tetszen ha a lányom párja nem dolgozna.
2013. jún. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Érthető, hogy bánt téged. Viszont az ilyen beszólásokra célszerű finoman válaszolni, hogy az illető érezze, hogy nem értesz vele egyet! Különben hátradől és nyeregben érzi magát, te pedig hurcolod magaddal a keserű érzést.
2013. jún. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
lány vagyok, ha tetszik neki, ha nem.. semmi köze hozzá. ha a saját szüleim azt mondják, hogy kislányom az utolsó nyaradat használd ki, akkor nehogy már ő bírálja felül, hogy mit csináljak abban a nyomorult másfél hónapban..
2013. jún. 3. 17:22
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, ő mi jogon tesz neked szemrehányást? Más lenne a helyzet, ha valamelyik szülőd hánytorgatná ezt fel, akkor még jogos is lehetne. De ha egyszer ők is erre biztatnak, ki ő, hogy ebbe belepofázzon?

Egyébként ősztől már megvan a helyed 100%-ra, ahova mész dolgozni, vagy csak akkortól tervezel munkába állni? Mert keresni persze kéne addig is, hisz nem sok idő az, főleg a mostani lehetőségek mellett. De én úgy értelmeztem, már megvan, hova mész.

2013. jún. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek. A legjobb, ha adsz egy higgadt választ az ilyen beszólásra, pont olyat, mint ahogy nekünk leírtad.Szóba foglalod és kész. Az apósjelölt padlón lesz. Csak ne kezdj el vele veszekedni!
2013. jún. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen, valószínűleg megvan a helyem, de ez augusztus elején derül ki biztosan. Már most is nézegetem a hirdetéseket, ha esetleg úgy adódna, hogy mégsem tudok oda menni dolgozni.
2013. jún. 3. 17:27
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szakon végzel? Ha nem túl keresetten, lehet az is a beszólás mögött áll, bár ha már van tervezett hely, akkor tényleg semmi köze nincs hozzá.
2013. jún. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!