Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teszel ki képeket a szeretteid...

Teszel ki képeket a szeretteidről a lakásodban?

Figyelt kérdés
pl szüleidről? vagy csak olyanokról, akikkel nem együtt laksz vagy a párodról és gyerekeidről is? esetleg rólad is van? miért van vagy miért nincs?
2009. okt. 31. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

A gyerekeinkről van kinn több fotó a hálószobánk falán (ide nem jönnek be vendégek) és a számítógépem mellett...


A többi fotó albumokban és csak saját használatra van, nem szoktuk senkinek sem mutogatni : ránk tartozik!

2009. okt. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A falra csak régi fekete-fehér képeket raktam ki a lakás egyik falán az ősökről, antik fa keretekben.

A nappaliban van pár kép a családról, azokat cserélgetem, frissítem.


Hogy miért? Mert jó rájuk néznem.

2009. okt. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Van a szüleimről,a tesómról és a legjobb barátnőmről is.Szeretek rájuk nézni.Van egy olyan,amin Anya van és én,amikor totyogós voltam,imádom azt a képet.Nekem ez melegséggel tölti el a szívem.
2009. okt. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs saját lakásom, de a szobámban van egynagy családi fotó a mama 75. szülinapjáról, ahol az egész nagycsalád ott volt. Meg persze barátokkal készült fényképek is vannak kint, és egy régi osztálykép is.
2009. okt. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem.Már nem divat. Inkább albumokba rendezem. A lakásban szemet gyönyörködtető festményeket tartok.
2009. okt. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
igen
2009. okt. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, a szobám falán a poszterek közt elfér néhány kép a családtagokról is, rólam is, de a barátaimról is van kép kitéve. Mert nekem így tetszik... jól mutatnak ott.
2009. okt. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

külön lakok szülőktől

öcsémről van egy kép a monitorom tettején,meg párommal közös képek rolaunk képtartóban,meg egy gimis ballagás utáni családi kép

de ezeket páromon és rajtam kivül senki nem látja

2009. nov. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A nappaliban a kapanépé fölött sok kép van a falon szüleimről, lányomról, rólunk. Szeretnék még többet kirakni a család többi tagjáról és barátokról is. Nagyon jó ránézni a képekre és jól is mutat a nappaliban. Nekem és általában mindenkinek tetszik aki jön hozzánk.
2009. nov. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem sincs még saját lakásom, de a szobám tele van képekkel, ahogy majd egyszer a lakásom is lesz. Nekem ez hozzátartozik az "otthonossághoz"... ha rájuk nézek mindig eszembe jut az adott élmény, amit megörökít, és elmosolyodok, vagy szimplán csak beugrik, hogy "ezt is megéltük" :) Készítettem egy 40x30 centis "montázst" az utazásaimról, ezen rengeteg vigyorgós és élménydús kép van összevagdosva olyan személyekkel akikkel kint találkoztam, akikkel összebarátkoztam, akiket megszerettem, és egyszerűen imádom, jó ránézni! Van egy polcom, ami az utazásaim alatt összeszedett "kincsekből" áll, illetve egy-egy számomra kedves fotó az adott országokból. De vannak kint képek, unokatesóm új kis családjáról, keresztelőről nagy családi kép, barátokról, páromról, családomról, kutyámról :)
2009. nov. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!