Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van a lakásodban valamilyen...

Van a lakásodban valamilyen hangulatvilágítás?

Figyelt kérdés
Gondolkodom rajt, hogy jó lenne valami szolid háttér-világításszerű fény, pirosas színben. Tud valaki jó ötletet adni?
2011. ápr. 5. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kétkarú állólámpa cca 3000.- Ft. Ha a felsőrészbe szines égőt teszel, az oldalra hajlóba pedig normált olvasni, az elég. Nálam is ez van.
2011. ápr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Imádom a sólámpámat, nagyon hangulatos, igaz narancsos fénye van, de biztos lehet más színben is kapni.Egyszer még régen az Ötletházban volt jó tipp: égősort futtattak a falon, szerintem könnyen kivitelezhető.
2011. ápr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

sólámpám van


anyáéknak a karácsonyi égősor maradt fenn pár éve a könyvespolcra futtatva,egyszinű piros,nagyon hangulatos

2011. ápr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mindenhol hangulatvilágítás van, egy narancs színű állólámpa olvasólámpával, a tévé mögé egy csiptetős spot világít piros égővel. Ezek a lakástextilek színei is. A hálóban pedig egy világító földgömb.
2011. ápr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem piros, de nálam az akvárium a hangulatvilágítás :)
2011. ápr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

narancsbuuzi vagyok, szóval van sólámpám, narancsszínű álló rizslámpám.

ezen kívül az a damilos világító szálak, ami 3 féle színben ontják a fényt, valamint a karácsi égősör fel van függesztve kampókra, és alkalom adtán bekapcsolom.


a piros sztem kupleráj hangulatú :P

2011. ápr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a lávalámpa az nagyonjó hangulatvilágitás:D
2011. ápr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Külön nekünk készített rizslámpa szerű, de mégsem az (nem tudom milyen anyagból van) kovácsolt vas "keretben"! Nagyon egyedi és gyönyörű. Nagyon szeretjük, minden este az világít!
2011. ápr. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Lávalámpát vagy a solámpát ajánlanám...nekem van mind2!!!
2011. ápr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ebből tudnék 1-2 métert ajánlani, egy 10 négyzetméres szobát szerintem ennyi is hangulatossá tesz (kb 5 rugóból megvan).


Jah, és piros színben, ahogy neked tetszik:

[link]

2011. ápr. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!