Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok mennyi idő után tűnt...

Nálatok mennyi idő után tűnt el az a bizonyos rózsaszín köd?

Figyelt kérdés

Voltak már komoly kapcsolataim,de úgy érzem,hogy megtaláltam az igazit és bár fiatalok vagyunk és nem is régóta járunk, ő az,akit el tudom képzelni férjemnek és a gyermekeim apjának.

Mennyi idő után múlik el a rózsaszin köd,hogy azt mondhassam ez nem csak egy fellángolás,hanem igaz szerelem?

Ti milyen idősek voltatok és mennyi ideje jártatok a párotokkal,amikor éreztétek,hogy tényleg mellette szeretnétek megöregedni és nem csak egy futó fellángolás?


2013. aug. 31. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Mióta jártok? Őszintén.
2013. aug. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1 éve. Ebből 2 hónapt együtt éltünk.

Szóval,ez még bőven kevés! :)

2013. aug. 31. 15:14
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Nálam a férjemmel nem tűnt el remélem nem is fog és 3 v vagyunk házasok 10 éve ismerjük egymast de nem jártunk akkor még. 30 vok. Előtte volt egy 2 éves kapcsim ott kb 2 év után tünt el és egy 7-8 éves kqpcsim ahol utána a szeretet megmaradt és a köd sem tünt el csak mivel nem qkart elvenni könnyes búcsút vettem tőle. A mostani az igazi ugy érzem
2013. aug. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs meghatározva pontosan,mikor múlik el,de kb.egy-két év elteltével a szerelem hőfoka kissé lejebb kúszik,és átalakul szép lassan szeretetté.Akik ezt követően is együtt maradnak úgy,hogy tisztelik,kívánják egymást,és boldogok is,azok valószínűleg egymásra találtak.Viszont ez semmire nem garancia,ettől még folyamatosan tenniük kell a kapcsolatukért,meg persze jöhetnek hullámvölgyek,nem várt érzelmi fordulatok,stb.
2013. aug. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
5 ev kapcsolat 3 ev kozos elet utan
2013. aug. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt mondják, két év után csillapodnak le az agy hormonreakciói, és utána lehet megnézni, a két ember tényleg akar-e valamit a másiktól.

Ettől függetlenül szerintem nagyjából lehet tudni. Hogy van-e a párodnak olyan tulajdonsága, amitől igazán a falra másznál, ha nem lenne a rózsaszín köd. Mert az valószínűsíti, hogy a kapcsolat hosszútávon felőrlődik. Hacsak nem vagytok hajlamosak változni a másikért.

2013. aug. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ismerem a rossztulajdonságait,de nincs egy sem,amit ne tudnék eltűrni.

Nagyon figyelmes és gondoskodó és nagyon jól bánik a gyerekekkel.

2013. aug. 31. 16:40
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy idő után amiket most eltűrsz, zavaróak lesznek. Azok a hibái amiket szerettél benne, és elfogadtad szintén nem fognak tetszeni. Nem is szerelem a vége, hanem gazdasági közösség, olyan együtt vagyunk megszokásból. Szeretem, de nem úgy mint régen. Ő sem olyan már mint amikor dúlt a nagy szerelem. 12év.

De lehet másként is. Nagyon sok pozitív élethosszig tartó igaz szerelemről hallottam már!

2013. aug. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!