Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szoktatok közösen csinálni...

Mit szoktatok közösen csinálni a pároddal?

Figyelt kérdés
pl: együtt főztök, kertészkedtek.
2009. nov. 1. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mozi, drift show-k, szeretünk együtt vásárolgatni.kocsikázni. Pl. nagyon várjuk mát az első havat, ilyenkor mindig sétálunk egy jó nagyot, felavatjuk a havat :)Bulizni viszont nem járunk, egyikünket sem vonz már annyira :)
2009. nov. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

én főzök-ő nézi és kostolgat

film,semmittevés,kutyasétáltatás,együtttanulás,bevásárlás,nyáron strand,tópartonheverészés

nagynéha szinház,séta,beülni valahova,egyetemi estek,ilyesmi

buli (zenés táncikálos ivos) szinte soha

22/L (24/F)

2009. nov. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

28-29 éves pár vagyunk 2 és fél éve együtt.nincs gyerek.


mivel együtt élünk így sokmindent. hétközben én fözök nagyrészt éshétvégén ö, de ilyenkor egy kicsit néha segítek. pl most jöttem ki mellöle a kádból, együtt fürödni csak hétvégén csinálunk, máskor zuhanyzunk. de sokszor járunk termálba, moziba,kirándulni. tegnap hegyetmásztunk.autókiállításra is megyünk vagy állatkertbe. külön ritkán járunk bulizni, sokszor vannak vendégeink stb...

Vasalni nem segít, meg nagyon mosogatni sem.

2009. nov. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
Dugunk!
2009. nov. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi DVDzni szoktunk, társasozni, főzőcskézni, kutyával játszani, kártyázni, bowlingozni, sétálni, beülni valahova, rajzolni, gépezni, beszélgetni, kocsikázni, nyáron tópartra szoktunk menni, télen snowboardozni, vagy szánkózni. Bulizni is szoktunk néha eggyütt menni, néha az ő haverjaival, néha az én barátnőimmel.

L19, F27

2009. nov. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem mindent, már több, mint 10 éve naponta 24 órát együtt vagyunk (néha kell neki pár órára elmennie, de az a kivétel) Ennek ellenére - vagy éppen ezért nagyon jól megvagyunk egymással.
2009. nov. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!