Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova költöznétek a helyemben...

Hova költöznétek a helyemben Budapest vagy Ausztria?

Figyelt kérdés

Elsősorban munka, másodsorban szórakozás (Heti 2-3X járok diszkóba) ismerkedés miatt szeretnék költözni. Sopronban laknék és úgy járnék ki. Mindkét helyen van ismerős aki segít az indulásban.

Németül középfokon beszélek.

Kint többet keresnék, de elunnám az életem Sopronban. Míg Pesten kevesebbet, de legalább ott van Hajógyári, Morrisons, stb.

Mit tennétek?


2013. szept. 2. 15:27
1 2
 1/18 anonim válasza:
Én a helyedben Sopront választanám.
2013. szept. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha Sopronban elunnád az életed, akkor oda ne költözz.
2013. szept. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
2013. szept. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Sopron!
2013. szept. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Attól függ mit részesítesz előnyben. A munkát és a pénzt, vagy a szórakozást? Mert Sopronban jó bulihely nincs. Sőt semmilyen sincs.
2013. szept. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hát ezen gondolkozom igen.. :( Mondjuk péntek-szombaton. Mindig elruccanék vagy Siófokra, vagy Pestre.
2013. szept. 2. 16:03
 7/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ne a buli legyen neked az első, abból nem lesz kenyér az asztalon... Sopron jó hely, Ausztria szintén. Én BP-en lakok, ne hidd azt, hogy minden olyan szuper. Múltkor is lopás miatt kerestek valakit a környéken, meg volt a Móricz-on ez a lövöldözés... ott megy el párom minden nap.

Szóval ennek a városnak is megvannak a hátrányai. A bulizás pedig drága... nagyon sok hely baromi sokba kerül! Meg bulizni is pénzből lehet csak... Most komolyan csak a bulihelyek húznak Budapestre?! :O

2013. szept. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ismerőseim azért költöztek vagy költöznek fel. Meg persze a munka miatt. Balaton parton is jó éjszakai élet van, de az csak 3 hónap, utána vége mindennek. Pesten meg folyamatos.
2013. szept. 2. 16:08
 9/18 anonim ***** válasza:
Foleg ilyen putris lyukak mint a mori meg a hajogyari...:D En ezek miatt nem koltoznek pestre, foleg h a hajogyari eleg draga, valami mcdonaldsos munkabol nem fogsz hetente ketszrr buliba jarni az tuti :D Inkabb nojj fel es menj sopronba/ausztriaba, vagy dolgozd fel, hogy bp-n nem fogsz tudni naponta bulizni jarni...
2013. szept. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Utolsó te miről beszélsz? Már mondtam, hogy jelenleg is heti többször járunk. Siófok elmondom neked még drágább mint Bp.
2013. szept. 2. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!