Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Remélem jó helyre írok! Azt...

Remélem jó helyre írok! Azt halottam hogy Bécs (Vienna) egyre jobban fejlődik és Budapest mögötte pár év múlva le fog maradni! Ez igaz?

Figyelt kérdés
Remélem jó helyre írtam! Vagy ha nem akkor mond meg hova irjak! Sry :)

2012. okt. 2. 20:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Úgy érted szerintem hogy Budapest már most évtizedekre le van maradva Bécstől és ez csak nőni fog?
2012. okt. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Budapest már régen le van maradva nem csak Bécstől, de a többi nyugati fővárostól is.
2012. okt. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ezen MÉG lehet javítani vagy MÁR fejlődünk? (hülye kérdés)
2012. okt. 2. 20:47
 4/16 anonim ***** válasza:
57%
Haverom nyáron nyárt Bécsben (is), és mesélte, hogy annyiban valóban fejlettebb, hogy romos ház gyakorlatilag nincs,tisztaság van mindenütt. Viszont azt is mondta, hogy rendkívül sok, sőt több ott a zsidó, muszlim, cigány, néger, arab, és hogy bizonyos helyeken nem is hallott német szót. Szóval érdekes város Bécs is.
2012. okt. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%

"Viszont azt is mondta, hogy rendkívül sok, sőt több ott a zsidó, muszlim, cigány, néger, arab, és hogy bizonyos helyeken nem is hallott német szót."


Na most aki ilyenen fennakad, ráadásul magyarként, arról is megvan a véleményem.

2012. okt. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként kérdező, Budapest már a rendszerváltáskor 20 évvel le volt maradva. A gond az, hogy az azóta eltelt 22 évben egy jottányit nem zárkózott fel. Nem tudom, voltál-e Prágában vagy Pozsonyban. Nekik sem sikerült még elérniük Bécset, de azért lényegesen közelebb járnak.
2012. okt. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Komplikato ***** válasza:
86%

Azért mondjuk az internetes telefonfülkéik vagy 20 évvel előttünk járnak, minden másban vagy 60-al. :D

Végül is az EU egyik legerősebb gazdasága, amiről illik mindig megfeledkezni idehaza, mert esetleg rossz színben tüntetné fel az ellenük való függetlenségi harcainkat a történelemeben.


Én Bécsben picit eltévedtem haverommal és pont az arab/indiai területre csöppentünk, na most szeretném én magamat éjjel annyira biztonságban érezni Budapest kivilágított főterein vagy a belvárosban, mint amilyenben ott simán voltunk.

2012. okt. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%
Bécsben már többször is voltam és többnyire Budapest csak olyan területeken van lemaradva, mint épületek állapota, járművek kora, utak állapota, sínek állapota stb. Az pedig, hogy több tíz évvel le van maradva az egész egyszerűen nem igaz, hanem csak a sokásos hazai önsajnáltatás szavai. Ugyanúgy megkapsz mindent Budapesten is, mint Bécsben és ugyanúgy elérhető minden szolgáltatás Budapesten is, mint Bécsben. Olyan egetrengető különbségeket én nem látok. Ráadásul a magyar mentalitást ismerve, ha minden ugyanolyan lenne Budapesten, mint Bécsben, akkor meg az lenne a baj, hogy "Jáájjj milyen rossz nekünk, Budapesten sokkal rosszab, mint Dubai-ban vagy Riyad-ban és még Tokio is fejletteb nálunk, derossznekünk"
2012. okt. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
És ez az információd hány évtizedes? :) Ahogy ismerem ezt az országot, sosem fogjuk elérni azt a szintet sem, amin Bécs mondjuk húsz éve volt.
2012. okt. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Komplikato ***** válasza:
95%

8-asnak

És te a körutakon vagy a Mariahilferen hány bezárt boltot láttál? Ha mindenünk ugyan úgy meg van ...???

A városban kis utánjárással a kész kaja annyi, mint itthon Budapesten, azt beszélik a nem kész kaja meg utánjárással OLCSÓBB, pedig rémlik, hogy ők nem ilyen kemény 60-100.000 forintokat keresnek arrafelé.


A Hostelben 1.1 euroért olyan reggelit kaptunk, hogy csak lestünk ki fejünkből. Tucatnyi kaja és ital, és mindenből annyit amennyi jól esik.

2012. okt. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!