Szakítaniuk kéne?

Figyelt kérdés
A bátyám most 15 éves,van egy barátnője (Vele egykorú),már lassan egy éve együtt vannak.Nagyon aranyosak együtt és nagyon-nagyon szeretik egymást.Én is nagyon szeretem a barátnőjét,már olyan mindkettőnknek mintha testvérek lennénk.Csak van egy hatalmas gond:a testvérem iszonyatosan féltékeny.Már az is zavarja ha a lány más fiúra néz.Nagyon gyakran veszekednek emiatt,és néha olyan komolyra fordulnak a dolgok,hogy ereiket vagdossák,gyógyszert adagolnak túl.Nagyon féltem a bátyámat,mit tegyek?

2013. szept. 2. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha ők úgy érzik, hogy szakítaniuk kell, akkor szakítanak.
2013. szept. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Hát igen jobb lenne ha szakítanának,de hogyha szakítás után meg látja valakivel akkor ne hogy még jobban elfajuljon a dolog.Szerintem elég gyenge idegzetű,ez ellen is lehet tenni.
2013. szept. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Ezek a 15 éves nagy komoly kapcsolatok :) eszem megáll :)
2013. szept. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Csak mert valaki szexuálisan érett, még nem jelenti azt, hogy egy párkapcsolatra is az lenne.

Huszonévesen megoldható lenne ez a probléma, ha a barátnője kitudná alakítani a bátyád bizalmát és bizonyosságot adna hűségességéről. Ez felnőttek számára is nehéz, tizenévesen viszont próbálkozni is kár lenne ilyesmivel. Ha gyakran veszekednek, akkor az azt jelenti, hogy még arra se képesek, hogy megbeszéljék a bátyád féltékenységét.

Szerintem szakítaniuk kellene. Ha nem megy, akkor mond meg bátyádnak, hogy minél előbb keressen valaki mást, addig is maradjon a lánnyal.

2013. szept. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"a barátnője kitudná alakítani a bátyád bizalmát és bizonyosságot adna hűségességéről" a féltékenység gyakrabban fakad elmebajból, mint megalapozott gyanúból, főleg 15 évesen. Inkább a srácnak kellene érettebben viselkednie és abbahagyni a hisztit.
2013. szept. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Babazsúrba kellene még járniuk, nem gyógyszert túladagolni, meg ereket vagdosni. Az eszem megáll. Szülők hol vannak ilyenkor? Ha én 15 évesen ilyen lettem volna, kaptam volna egy akkorát, hogy egyből észhez tértem volna. Nem elég, hogy a tiniknek ennyi eszük van manapság, de hogy még a lovat is adják alájuk!!!
2013. szept. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez az ő döntésük,ha szakítani akarnak,akkor majd szakítanak.Viszont a bátyádra legalább te figyelj oda,ha más nem is,és kicsit beszélgess a fejével,mert neki kéne változnia és összeszednie magát.Ennek a gyógyszeres,érvagdosós történetnek kéne mielőbb véget vetni.No meg a bátyád fejében rendet tenni.
2013. szept. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A féltékenység mindig magunkban alakul ki, önbizalomhiány miatt van és nem azért mert a párunk valóban rászolgált erre. Tehát a bátyádnak kell lépéseket tenni ez ügyben. Ha szélsőségesen féltékeny (szerintem az öncsonkítás annak minősül), akkor mindeképpen szakemberhez kéne fordulnia. Az iskolákban van pszichológus aki segít tanulási nehézségekben, meg családi ügyekben. Párkapcsolati és önismereti kérdésekkel is lehet hozzá fordulni, és teljes titkokban tud segíteni a tesódnak. CSak győzd meg, hogy bátran menjen párszor, kis beszélgetésre.
2013. szept. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Bebee válasza:
Ezt nekek kéne megbeszélniük.Mármint előbb neked a bátyáddal.El kéne mondanod neki h mennyire féltékeny,és h ennek mik lesznek a következményei.
2013. szept. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!