Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben fizetnétek...

Ilyen esetben fizetnétek gyerektartást vagy mit tennétek?

Figyelt kérdés

Kiderült,hogy a nőnek lejár hamarosan az előző gyereke után a támogatás igy összejött 1 pasival.Terhes lett pár hónap után majd a pasit kidobta.

Most a férfi csalódott és kihasználva érzi magát.

A gyereknek venne dolgokat de igy ezekután nem akar adni pénzt a nőnek.

Ti mit tennétek?


2013. szept. 3. 23:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem akar/nem akar alapon működik. Sajnos vagy nem sajnos, ez van.

A nő igényt tarthat a gyerektartásra, a bíróság pedig meg fogja állapítani az összeget és pont. Hivatkozhatsz mindenfélére, de én úgy gondolom a hülye anyja miatt ne a gyerek igya meg a levét, mert ugye ELVILEG ez a pénz a gyereknek megy, nem neki.

2013. szept. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
A gyerektartás nem lelki kérdés, nem adsz..hanem kötelességed gondoskodni a gyerekről neked is. És még a gyerektartás mellett, vegyél dolgokat a gyereknek.
2013. szept. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
DNS teszt?
2013. szept. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én a férfi egyik barátja vagyok.Hozzám fordult tanácsért.

Külföldön élnek,itt nincs kimondottan gyerektartás.A nő benyújt a gyerek/gyerekek után 1 igényt támogatásra és azt kapja meg.Ha a férfi ad neki havonta pénzt neki akkor kevesebb támogatást kap az államtól a nő.

A férfinek lelkiismeretfurdalása van és szeretne gondoskodni a gyerekéről ezért dilemmázik ezen a pénzen.

2013. szept. 3. 23:20
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Akkor gondoskodjon....
2013. szept. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Talán az adott ország törvényeit kéne megnézni.

Hogyan írjunk így bármit is, ha még azt sem tudjuk, hol élnek.

Kétlem, hogy a gyerektartás bárhol is azon múlna, hogy a férfi csalódott-e vagy sem.

2013. szept. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Felnött ember huzzon gumit, minden más süket duma.
2013. szept. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha külföldön éltek amint a gyermek nagyobb lesz kérje nála az elhelyezést és kész.
2013. szept. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

Én megpróbálnám elvenni a gyermeket a nőtől. Gerinctelennek tűnik elsőre, de én itthon ugyanúgy elítélem azokat, akik a gyes és csp miatt szülnek, és attól hogy külföldön él, ő is erre játszik. Szóval ha apuka szeretné, el tudja tartani, fel tudja nevelni, akkor sok sikert neki!

A támogatás kérdése: nem lehet úgy megoldani, hogy vesz a kicsinek ruhát, pelust, tápszert, bébikaját, minden hónapban valamennyit, viszi róla a számla másolatát a csajnak és ahova le kell még adni. Így a gyerektartást nem tudja a csaj elverni, a támogatást meg költse amire akarja, mégis le lenne tudva mindkettő.

2013. szept. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez kamu kérdés. Gyerektartás jár a gyermeknek és kész.

Csalódott a pasi vagy nem, húzott volna gumit. Lehet, hogy a nő gerinctelen volt, de erről nem a gyerek tehet.

2013. szept. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!