Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Boldogtalan vagyok. Mi lesz így?

Boldogtalan vagyok. Mi lesz így?

Figyelt kérdés

A párommal 2 éve vagyunk együtt 4 hónapos a kisfiunk.

Már semmi nem olyan mint régen. A haverok fontosabbak mint mi, sokszor bunkó velem, mindenki jó nő csak nekem nem mondja,komolyan már ha ránézek azt érzem sokszor hogy már kezdem utálni...

Pedig imádtuk egymást. Fél évig harcolt értem.

A sex részével egyébként minden rendben azzal nincs gond nem hanyagoljuk el egymást.

Ja és ha sír tőle a gyerek akkor látom rajta hogy nem érti miért...

Hát persze hogy sír hiszen alig látja. Nem veszi észre?

Nem tudom mit tegyek.


2009. nov. 2. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Kommunikáció. Ülj le, beszélj vele mi változott meg. Öltözz csinosabban, főzz neki finomat, kényeztesd. Keltsd fel a figyelmét valamivel, hogy te fontosabb legyél, mint a haverok. Kérj meg valakit, vigyázzon a picire 2-3 órát, hogy elmenjetek közösen vacsorázni, moziba stb.
2009. nov. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Üljetek le, beszélj vele, de keményen.

És NE hagyd, hogy a gyereknevelés 100% rád háruljon! Szeitnem 50-50%-ban kell osztozni a férjnek és feleségnek ebben. Igaz, hogy egy jó apa esetében ez teljesen természetes dolog, nem pedig megegyezés tárgya kell, hogy legyen.

2009. nov. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze a tipikus. Bunkózik egy pasi, hát mit csináljunk? még jobban kényeztessük...aztán meg lestek, hogy nem hogy nem javul semmi, még szarabb is lesz.

Talán ha bevállalt ő is egy gyereket, mert gondolom a döntésben ő is szerepelt, akkor úgy is kéne viselkedni mint egy apának, nem mint egy sületlen tinédzserfiúnak, akinek a buli fontosabb. És igen megalázó, hogy mindenkit jobb nőnek tart nálad, és ezt még közli is veled. Na ennyire tisztel. Na és akkor az első válaszoló még jobban kényeztetné. Hadd gratulálja neki.

Amúgy párodnak gyerek és háztartás mellett honnan van pénze szórakozgatni? más megélni nem tud így, nemhogy még bulizgatni. Remélem nem te finanszírozod azt is neki, mert akkor aztán tényleg ne csodálkozz.

Amúgy, ha már idáig eljutottatok, kommunikáció ide-oda, nem tudom ezen mit lehet megbeszélni, hogy valaki nem apaéként viselkedik és felelőtlen, plusz még paraszt is veled. Talán a tiszteletnek és a felelősségnek alapból kéne jönnie, nem pedig kierőltetni.

Jól gondold át lépsz-e, míg kicsi a gyerek, mert ha későbbiekben beindul a huza-vona, meg a takarhatatlan utálkozások, veszekedések, az már ki fog hatni súlyosan a pici lelki világára is. Gondolom nem lelki sérült gyermeket akarsz belőle nevelni.

Én a helyedben meglépném minél előbb amit meg kell. Tudod te mit..ne várj, míg eltelik még 4-5 év így.

Alapvetően csiszolódhatnak az emberek, de alaptulajdonságaikban senki, de SENKI nem változik.

2009. nov. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

utolsóval értek egyet. A párod ráébredt, hogy vége a bulizásnak, kemény felelősséggel kellene hozzáállnia a dolgokhoz, ezentúl nincs olyan, hogy Ő, a gyerek, Te és Ő a sorrend. Vége a kényelmes, problémamentes életnek.


Neki ez nem megy. Nyilvánvaló.Ha nem veszi ki ugyanolyan mértékben a részét a gyereknevelésben, mint Te, akkor hiba volt neki szülni:(

2009. nov. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak: hejj, de mennyire igazad van!

Sógorom pontosan ugyanilyen (mégcsak 30 éves), a 6 éves gyerekével még az életbe' nem foglalkozott 2 percet, otthon csak fekszik a tévé előtt, alpári tapló a nejével, ha eszik, az asztalon hagy mindent utána, vonul a szobába, a kocsmát sem veti meg (nehogy má az asszony mondja meg, hogy mikor ihat egy sört, vagy mikor nem) stb.


Nálad is hasonlót látok, sajnállak...ha nem vagy erős, elveszel.

2009. nov. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

13,44-nek 100%-ban igaza van.Tőlem amit kapna kényeztetést azt nem tenné az ablakba.Még enni sem,meg tiszta ruhát sem,nem egyéb kényeztetést az ilyen tetű alak.

Felelőtlenek voltatok mindketten,de főleg te ,hogy szinte ismeretlenül bevállaltál egy gyereket,és azt sem tudtad kinek szülöd.Mert ha most 4 hós,és 2 éve ismeritek egymást akkor bizony nem ismerted,sőt most kezded megismerni.

Miből bulizik a kedves?Milliókaz keres netán,mindenetek megvan,lakás autó jólét semmi hitel??Mert még akkor sem bulizgathatna így,hogy a család meg le van tojva.

Azért számomra ez érdekes tőled,hogy "a szex terén nem hanyagoljuk el egymást",hát nekem hányingerem lenne ha a férjem így viselkedne,nemhogy még lefeküdjek vele,pfúj.

Ültesd le és beszéljétek meg a jövőt,mert oda csináltatok egy ártatlan gyereket!!

2009. nov. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a pasi megunta a gyönyörűségesnek hitt együttélést! Már a gyerek is idegesiti... Egyáltalán nem kellett volna egy laza kapcsolatban kisbaba, dehát megszületett. Így aztán vértezd fel magad az egyedülálló anyák minden fantáziájával és minél előbb vunulj biztonságba a kicsivel. Ebből a pasiból már sem jó apa, sem megbizható társ nem lesz. Beszéhetsz neki, nem fog komolyan venni. Sajnos ez az igazság.
2009. nov. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!