Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor lesz már közönyös a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz már közönyös a számomra? Vagy mindig boldogtalan leszek?

Figyelt kérdés

Nem akarom így leélni az életem

Volt egy pasi akivel 1.5 évig voltunk együtt de csak titokban:( most van barátom, de naon rossz:'( nekem csak ő kell de megutált. most van bnője, de naon nem illenek össze.. nem csak szerintem. Mindig boldogtalan leszek? Ok szeretek a barátomal lenni de nem vagyok szerelmes:( Mit tegyek? vissza tudom még szerezni a volt pasimat?


2008. júl. 23. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
figyelj, ha nem vagy szerelmes a barátodba, akkor ne áltasd magad. mást szeretsz, ne játsz szegény fiúval, mert az neki rosszabbul eshet, mint ha el sem mondod a dolgokat. nem vagy még túl a volt barátodon, szerintem legyél egy kis ideig és gondolkodj, hogy mit is szeretnél valójában.
2008. júl. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én őt szeretném de esélytelen. ő ezzel a bnőjével fogja leélni az életét én meg... nem maradhatok örökre egyedül:( szeretek vele lenni(a mostani btommal) csak nem vagyok még szerelmes..csak az a baj h lehet nem is fogk az lenni:S:(
2008. júl. 23. 11:09
 3/7 anonim ***** válasza:
az attól függ mért utált meg. szeretett téged nagyon amíg együtt voltatok? biztos hogy utál vagy csak el akar távolodni tőled? egy kissé ismerős a helyzet... biztos meg lehetne oldani hogy ne utáljon, a barátnőjével meg valszeg hamarosan szakítanak ha ennyire nem illenek össze. vagyis biztos így van ha mindenki ezt gondolja. ha nem vagy szerelmes a barátodba akkor nem sok esélyt adok nektek, előbb utóbb ott fogod hagyni vagy rosszabb. szerintem vissza tudod még szerezni a volt pasidat. bánd meg neki őszintén amit tettél (gondolom tettél vmit amér megutált), de úgy mondd el neki hogy ne essen le neki hogy nyomulsz rá. vagy ha tudja akkor meg mind1. szal így mondd neki h gondolkoztál a történteken, vagy magadba néztél stb., próbálj sokat lenni vele barátként, és várd meg amíg szakít a barátnőjével. utána megmondhatod neki hogy nagyon kell neked. látok rá esélyt hogy érez irántad valamit mert én hasonlóképp jártam. nagyon szerettem egy csajt (és még mindig őt szeretem) és ő sok szenvedést okozott nekem. emiatt megutáltam. de csak azért mer szerettem. tehát nem akartam tovább szenvedni. és összejöttem egy másik lánnyal akivel nagyon nem illettünk össze. szar volt. hamar elegem lett belőle. utána történt vmi ami miatt rájöttem hogy a szerelmem nélkül nem tudok élni, hiába taszítom el magamtól. ezért gondolom hogy lehet hasonlóan érez a te volt pasid, mert el tudok képzelni számos olyan helyzetet ami miatt szar lehet neki és "megutálhat"
2008. júl. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért voltatok csak titokban együtt? Gondolod, hogy most már felvállalná veled a kapcsolatot?

Bocs, de az meg baromi önzőség részedről, hogy ha nem vagy szerelmes a mostani barátodba, és másról álmodozol, akkor csak azért vele maradsz, hogy nehogymár egyedül legyél.

Ezzel becsapod őt, de a régi pasi se nagyon tudhatja, hogy volna nálad esélye.

2008. júl. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha annyira nem illenek össze,akkor miért gondolod,hogy vele éli le az életét?A másik meg az,hogy ti 1.5 évig voltatok együtt titokban...Érdekes...Ha most össze kerülnél újra a volt pasiddal,akkor már nem titokban együtt?Ha nem szereted a mostani barátodat,akkor nem kellene ezt folytatni így ,mert ezzel őt is becsapod.Nem tudom mióta vagytok együtt,de így sok értelme nincs vele maradnod.
2008. júl. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért veszítetem el mert nem is azeretett.. legalábbis ezt mondta:( De az eleján nem úgy vettem észre. Nem tettem smmit, vagy az akkora bűn h túlságoan szerettem??? Mindig is baszott fűvel fával..:'( mellettem és letgadott amikor lett ez a kis takony bnője... Nem vagyok önző a btommal mert szeretek vele lenni, ha egy nap már nem találkozunk akkr hiányzik meg rossz h nincs ott velem:(
2008. júl. 23. 11:54
 7/7 anonim ***** válasza:
az 1. válaszoló vagyok. így már más a helyzet. ne haragudj meg rám, de felejtsed el azt a fiút. még egyszer eltűrnéd, hogy így megalázzon? hogy baszik fűvel, fával? nem érdemli meg a szerelmed, van nála 100-szor rendesebb, még ha ezt most nem is hiszed el. a másik, hogy ez nem így működik, hogy majd csak szerelmes leszek. ha egy idő után még mindig nem érzed a bizsergést, akkor csak szeretetet érzel iránta, nem szerelmet és erre nem lehet egy kapcsolatot alapozni.
2008. júl. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!