Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi jellemzi azt az embert,...

Mi jellemzi azt az embert, aki olyan választékosan fogalmaz (akár egy sajtószóvivő vagy mint egy politikus) hivatalos személyekkel vagy ismeretlen emberekkel beszélgetés céljából, egy-két családtaggal v ismerőssel meg mint a kutyákkal (néha)?

Figyelt kérdés
Az ex após-jelöltöm ilyen,és állandóan azt látom a facebook-on,hogy minden szarhoz (ált. csak politika,kultúra) hozzászól,amit ő úgy gondol,hogy hozzá kell szólnia v megoszt (tökmindegy). Pedig tudom,hogy egy magamutogató,beképzelt,önbíráskodó ember,akiből néha úgy süt a lenézés,mint az állat.Pedig neki is van miért szégyenkeznie (jó pár dolog van,ami miatt égne a pofája rendesen).Miatta is hagytam ott a fiát,mert már nem bírtam elviselni sem az öreg jelenlétét,sem azt h a volt párom, állandóan mellette áll ki,nem mellettem.Keményen nyugtatóztam is magam miattuk.Aki nem ismeri az isteníti h neki el kellett volna mennie szónoknak v vmi hasonlónak.Ha vmi szúrta a szemét igaz h köze nem volt hozzá,de úgy letámadott nem tudtam sírjak v üssek?! Annak idején úgy szidta a facebook-ot h egy szarkavaró oldal,töröltessem magam de azonnal...most meg le se lehet rángatni róla,mióta 2 éve netet kapott karácsonyra...Tudom h most sokaknak az jut eszébe mit foglalkozok én vele,de nekem most perpillanat tudnom kell a kérdésemre a választ,mert sehogy se tudok dűlőre jutni magammal,ti talán jobban tudjátok. Köszi
2013. szept. 6. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
A kérdésedet meg is fogalmaztad! "magamutogató,beképzelt,önbíráskodó ember,akiből néha úgy süt a lenézés,mint az állat"
2013. szept. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért van ez, mert a kettő nem is függ össze. Attól mert még valakinek jó kommunikációs készsége van lehet egy igazi bunkó. Aki tud szépen beszélni, az tud csúnyán is. Nyilván az olyan emberekkel szemben akiket nem tisztel nem is veszi a fáradságot, hogy szépen beszéljen.
2013. szept. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Tipikus pszichopata viselkedés.
2013. szept. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért számít, ha az ex-após-jelöltről van szó?


Nem valószínű, hogy pszichopata, inkább csak szociopata; valószínűleg antiszociális vagy nárcisztikus személyiségzavarral bíró emberről van szó. Fölösleges magad nyugtatózni ilyenek miatt. Felejtsd el, és a fiát is.

2013. okt. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!