Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek beszélhetek vele?...

Szerintetek beszélhetek vele? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel még április végén találkoztam egy versmondó versenyen. Őt ott nekem nagyon megtetszett. (Szerintetek az valamit számít, hogy miközben mondta a verset, akkor a teremben lévő elég sok ember közül elég sokszor -sőt, nagyrészt- rám figyelt? ráadásul akkor mosolyogva..)A versenyen valahogy nem mertem odamenni hozzá, hogy beszéljünk. Viszont még aznap este bejelöltem Facebook-on (mivel a nevére emlékeztem), ráadásul miután visszajelölt, még a prof.képemet is lájkolta:D. De azóta sem beszéltünk még Facebook-on sem, de tényleg soha. Szerintetek ha ráírnék a face-en, akkor ennyi minimális (sőt, kb. semennyi) ismertség mellett miről tudnék vele beszélni?

2013. jún. 27. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:

arról milyen szépen szavalt

miért azt a verset mondta

aztán már beszélgetsz is vele........

2013. jún. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja, ha egyáltalán még emlékszik rám...
2013. jún. 27. 19:35
 3/10 anonim ***** válasza:
milyért ez kb milyen rég történt hogy te bejelölted? mert ha jól értem bejelölted ő lájkol és kész senki sem nyitott
2013. jún. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Április 27-én történt, mondom, még aznap, amikor találkoztunk a versenyen. Nem arról van szó, hogy nem merek ráírni, csak ha már ráírok, akkor valamiről azért tudjunk beszélgetni, és ne 5 percet, tehát neki se legyen unalmas a beszélgetés.
2013. jún. 27. 19:41
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát,figyelj..ha bejössz neki (tehát ő is vonzódik hozzád),akkor ő is fog más témákkal "kezdeményezni".:)

Szóval nyugodtan írj rá szerintem!:) Sokat nem veszthetsz,mivel nagyon nem is ismer téged,és te sem őt,szóval hajrá,nyugodtan!;)

2013. jún. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hogy bejövök-e neki, arról fogalmam sincs. Azért írtam le, hogy az talán jelenthet-e, valamit, hogy miközben mondta a verset, akkor szinte szószerint engem bámult, illetve még az, hogy belájkolta a profilképem mindenféle beszélgetés nélkül...
2013. jún. 27. 20:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom..:) Hanem hogy onnan látod,hogy bejössz-e neki,vagy hogy érdekled-e,hogyha kérdezget,érdeklődik rólad a beszélgetés közben majd!
2013. jún. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát, legyen igazad.:)Már attól is félek kicsit, hogy vissza sem ír, mert az tényleg nagyon rossz lenne.
2013. jún. 27. 20:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem biztosan visszaír,ettôl nem kell parázni:) az már jó jel,hogy lájkolta a képed:D lehet titkon azt várja,hogy te írj rá;) amúgy majd írj,hogy mi történt :D
2013. jún. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oké, majd megírom.:) Hát remélem azért nem fog elküldeni a francba. Mert még mindig nem tudom miért, de valahogy az van bennem, hogy én őt egyáltalán nem érdeklem, nem érdekelném.
2013. jún. 27. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!