Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pénteken nőgyógyászati műtétem...

Pénteken nőgyógyászati műtétem lesz. Hogyan győzzem meg a páromat arról, hogy nem kell műtét után egész nap velem lennie a kórházban?

Figyelt kérdés
2013. szept. 9. 20:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ha nem akar, sehogy.
2013. szept. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
+hazamenni
2013. szept. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ha zavar a jelenléte, egyszerűen mondd meg neki, hogy nem szeretnéd, ha ott lenne, csak a pihenéssel akarsz törődni műtét után és az neked jobban megy egyedül, úgyis a nap nagy részét átalszod.
2013. szept. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
És miért nem akarod hogy veled legyen?
2013. szept. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy megsértődjön. Azért nem akarom, hogy ott legyen mert úgyis csak ott ülne.
2013. szept. 9. 21:10
 6/21 anonim ***** válasza:
55%
Mindenhol van látogatási idő. Nem lehet ott egész nap.
2013. szept. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Tökmindegy hogy adod elő, úgy fog lejönni, hogy nem igényled a jelenlétét (ami így is van). Hogy ez hogy esik neki, az tőle függ. Van, akinek ez a természetes, van, aki szeret ilyenkor a másik mellett lenni.
2013. szept. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Mondd, hogy úgyse ülhet állandóan melletted, mert 1) a szabályzat tiltja; 2) zavarná a szobatársakat.

És ráadásul ez még igaz is.

2013. szept. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
45%
6-os, mindkét szülőmet és a nagyszüleimet is műtötték már, mindig bent lehetett a család a műtét alatt és ha valaki utána sokáig bent maradt sem zavarták haza, mert nincs látogatás. Mondjuk lehet, hogy ez kórháztól is függ.
2013. szept. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
50%
Nézd, én nem kérnék ilyet a páromtól, már csak azért sem, mert az én anyám egy mióma miatt majdnem ott maradt a műtőasztalon, és pont azért, mert mondta, hogy "rutinműtét, ne aggódjunk, majd másnap bemegyünk", nem volt bent senki... Ráadásul, ha tőlem kérné ezt, hogy ne menjek be, amikor neki műtéte van, hát tudod mikor ülnék a munkahelyemen, vagy otthon... Ha látja, hogy minden oké, nem lett komplikáció, stb., lehet, hogy magától hazamegy még addig, amíg alszol. Ne foglalkozz ezzel, inkább pihenj, készülj lelkiekben a műtétre!
2013. szept. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!