Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire lehet vélni azt ha egy...

Mire lehet vélni azt ha egy foglalt pasi bepróbálkozik egy másik foglalt nőnél?

Figyelt kérdés
2013. szept. 12. 06:49
 1/10 anonim válasza:
84%

Két esélyes!

De leginkább kufircolni szeretne.

Rajtatok áll mit bír a szívetek!

2013. szept. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1 Hogy tetszik neki a foglalt nő.

2. Valami nem működik a jelenlegi kapcsolatában

3. Hogy jellemtelen, mert fél kilépni a kapcsolatából, inkább megalázza a nőt

4. Még 3. Pont újra, fél hogy nem lesz más, megszokta kényelmes az előző,

5 vagy csak fél a kommunikációtól, ezért nem oldják meg a problémaikat, hiába szereti a párját.


6.kapcsolatban lévő nővel kezdene: 1 ponton felül, az tuti titok, mert a nő sem akar lebukni ha belemegy, de ha a nő kilépne miatta a kapcsolatából tuti behúzott farokkal menekülne


7. Adok egy 7. Pontot azoknak, akk a körülmények áldozatai, vot már rá példa, hogy két, addig kapcsolatban élő ember egymásnál találta meg önmagát a szerelmet, a boldogságot, és később a családot is, ritka de akad



Pont nélkül:(7.-et nem véve alapul)

Sok más nem túl pozitív jelző részemről, nem kezdenék olyan pasival aki foglalt, mert az azt jelenti,nhogy képes megcsalni a párját, mi a garancia, hogy ha valami probléma merülne el a mi kapcsolatunkban, akkor nem ugyanilyen lépésre szánja magát a megoldás helyett.

Arról nem beszélve, hogy a történet szerint én is foglalt vagyok, nálam pedig a megcsals elképzelhetetlen, vagyok annyira jellemes,nhogy előbb szakítanek a párommal...

2013. szept. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Arra, hogy tapló!
2013. szept. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A #2 leírt mindent, ami megfordult a fejemben. Ha téged érint a kérdés, ne tervezz egy ilyen emberrel komolyra, hiszen ahogy mást megcsalt, téged is megcsalhat. Nem akarok általánosítani, de nagyon gyakran ez történik.

Ellene vagyok a megcsalásnak és az ilyen "kalandoknak", becsületesen el kell mondani a másiknak, hogy ez nem működik, ideje továbblépni.

Szerintem az ilyen "foglalt pasi foglalt nőnél próbálkozik" típus csak a d*gásra megy... és ráadásul egy gerinctelen féreg is.

2013. szept. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kinézi a nőből azt, hogy hajlandó lesz vele titokban, mindkettejük párja háta mögött kufircolni. Nem tudom, ki hogy van vele, de ez számomra felérne egy sértéssel, gyakorlatilag leribizlizi az illető nőt, miközben megalázza a "hivatalos" barátnőjét is -nem állnék szóba ilyen úriemberrel.
2013. szept. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen indíttatásból teszi ezt,mindenképpen jellemtelen.
2013. szept. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Gerinctelen.Nem akarom leírni ugyanazokat a jelzőket, amit a többiek tökéletesen megfogalmaztak:)
2013. szept. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Arra, hogy nyomi a pasi.
2013. szept. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy vagy többszöri alkalomra szóló szexuális kapcsolatot szeretne.
2013. szept. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Munkahelyi ismeretség? Attól függ, hány évesek vagytok. Ha 35 alatt, akkor gerinctelen a pasi. Ha meghaladtátok mindketten, megértetek egy gyönyörű titkos kis románcra. Rajtad áll, hogyan tovább. De tudd, nehéz lesz sebek nélkül megúszni, jobb, ha nem mész bele.
2013. okt. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!