Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az miért van, hogy minden...

Az miért van, hogy minden lány, aki kicsit is vonzóan néz ki, azaz normális alkatú, nem túlsúlyos máris bunkó meg flegma lesz vagy a másik végleg a kedves, normális, de már foglalt típus? Komolyan csak a nem vonzó lányok szinglik már csak?

Figyelt kérdés
Nem sérteni akarom a csúnyácska lányokat, de sajnos ez a tapasztalatom. Biztos van, aki a kövér lányokra bukik, de ha én vékony alkatú vagyok szerintem jogom van hozzám való vékony lányhoz, mert nekem ők jönnek be csak. Az nem baj, ha husis, de ezek a túlsúlyos lányok nem vonzanak.
2013. jún. 14. 00:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem sérteni akarlak, de sajnos a jelek szerint őket meg te nem vonzod.
2013. jún. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vékony vagyok, és mások állítása szerint szép. Általában kedves vagyok, meg senkinek nem akarok rosszat, de az a sanda gyanú merült fel bennem, hogy veled én is bunkó lennék. :D
2013. jún. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet nagyképűség, de vonzónak tartom magam, ha nem is álomnőnek. Aztán mégis szingli vagyok, mert van egy olyan fránya dolog, hogy személyiség. Mert válogatok, mert vannak fura dolgaim, mert néha különc vagyok, vagy gyerekes, azt már nem tudom pontosan, de nem bírnak. Ez van, majd vagy lesz valaki, aki szintén olyan furi, mint én, vagy egyedül leszek :D
2013. jún. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Jogod van a vékony lányokhoz??? :D Ezen nagyon jót röhögtem.

"Az emberi jogok azok a jogok és szabadságjogok, amelyek minden embert születésüktől fogva egyenlően megilletnek. Olyan alapvető polgári és politikai jogokat foglalnak magukba, mint az élethez vagy a szabadsághoz való jog, a vélemény és kifejezés szabadsága, a törvény előtti egyenlőség, valamint gazdasági, szociális és kulturális jogokat, mint a kulturális életben való szabad részvétel joga, élelemhez, neveléshez és munkához való jog."

Egy büdös szó nincs benne vékony lányokról.

Ha egy nő sem akar szóba állni veled, akit te vonzónak tartasz, akkor kezdd el magadban keresni a hibát...

2013. jún. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az ideális nő okos, szép, normális. a helyzet az, hogy 10-ből 4 lány szép, a 4 közül még 2 okos is, és összesen 10-ből 1 re illik mind a három tulajdonság, de az ilyen csajok elérhetetlenek az átlag számára. ez van
2013. jún. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Erre felem sok szep,kedves lany van es nem foglaltak,lehet csemegezni.Ismerkedj baratok,haverok ismerosei kozt.Biztos ,hogy talalsz magadnak valot.Ezt a testalkatos dolgot jol latod,ugyan igy gondolom.


Esetleg hugod ha van es nem tul fiatal,akkor bnoi kozt is szetnezhetsz.

2013. jún. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%

5os te mirol beszelsz??te is ebben az orszagban elsz?

10bol kb 3 nem tulsulyos, abbol 0.001 szazalekuk nez ki normalisan, es igy mennek le a kis statisztikai adatocskak.sajnos ha kimegyek az utcara inkabb 100 nobol 1 olyan, akire rais nezek.

2013. jún. 14. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Utolsó: Neked mi számít kövérnek a mércéd szerint? Mert a mai világban már arra rámondják aki egy dkg-val is több, mint 50 kiló, akár 160, akár 180 centi. Ez mindig érdekelt, hogy mikor ,,kövér" nőről volt szó valaki által, akkor az valóban kövér, vagy csak nem zörögnek a csontjai. Mondjuk egy 173 centi 59 kilós lány kövér szerinted? (tudom, nem lehet megmondani számok alapján, de pl, ezen a képen a középső neked már az?: [link]
2015. ápr. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!