Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elhagyjam a...

Szerintetek elhagyjam a páromat azért mert első látásra beleszerettem valakibe?

Figyelt kérdés
Ismerősömbe négy hónapja első látásra beleszerettem annak ellenére, hogy 15 éve nem láttam. A párommal nemrég jöttem össze hosszas kinlódás után, ő jóképű stb, ismerősöm viszont nagyon tönkre van menve, nagyon megöregedett. Szerintetek miért pont ő kell nekem? Mit tegyek?
2013. szept. 13. 14:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Nem túl régi kapcsolat a 4 hónapos, ezért ha a szíved azt súgja, hogy a másik pasi az igazi, ha tényleg szerelmes vagy, akkor lépj. Különben egész életedben azon fogsz gondolkodni, hogy miért nem mentél.
2013. szept. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Rosszúl olvastad, ismerősömbe szerettem bele négy hónapja és nem a páromba.
2013. szept. 13. 14:41
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Timike én megpróbálom elképzelni a szitudat, mondjuk te most vagy 35 éves. A jelenlegi pasiddal összejöttél NEM RÉGEN /mennyi, 4 és fél hónapja?/, mire megláttál egy 20 éves korabeli szerelmedet és most nem tudod mit tegyél. A mostaniddal mióta vagy együtt a szakítást megelőzően? Egyébként a kérdésedre választ nem tudok, a pasitól függ, melyik áll hozzá jobban a közös élethez...
2013. szept. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Itt ennyire nem megy az olvasás senkinek? Siralmas!

Válasz: Ne, ne hagyd el!!

2013. szept. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 AeonFLUX ***** válasza:
Szerintem ne állj össze azzal a csődtömeggel. Amint elmúlna ez a fellángolás, azonnal megbánnád, hogy elhagytad a mostanit.
2013. szept. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok 35 éves a mostani párommal kb 7 hónapja vagyunk együtt. Négy hónapja beleszerettem az ismerősömbe akit gyerekkorom óta akkor láttam elősször. Így már érthető? Ja és azelőtt nem jártam azzal a pasival.
2013. szept. 13. 14:51
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért ő kell neked, mert hajlamos vagy az elesett fickókat pátyolgatni.

Hagyd a fenébe!


Vagy, ha ilyen felrúgok mindent típus vagy, akkor menj!

2013. szept. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
Szerintem sem hagyd el a párod,hacsak nem vagy boldog vele. A hosszas kínlódás alatt mit értesz pontosan? Most is vannak esetleg gondjaitok,vagy mindent megtudtok beszélni? Lehet,hogy azért vonzódsz a régi ismerősödhöz,mert régről hozzá fűz valami,nem?! Mindenesetre én a helyedben többször meggondolnám ezt,nehogy később megbánd a döntésed!
2013. szept. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem tehetek róla de úgy vonz mint egy mágnes, pedig tényleg nem egy nagyszám. Minden percben rá gondolok. Szerintetek azért mert nem vagyok boldog a jelenlegi párommal?
2013. szept. 13. 14:59
 10/19 anonim ***** válasza:

Hát, ez a tipikus lila köd!

Aztán meg felébredsz egyszer egy büdös, pocakos, szőrös muki mellett és nem érted, hogy kerültél oda...

2013. szept. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!