Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Beleszerettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csakegydani44 kérdése:

Mit tegyek? Beleszerettem egy számomra ismeretlen lányba de félek hogy ezt is elrontom valahogy mint eddig.

Figyelt kérdés
na szóval...tegnap voltam mazsorett fesztiválon nehány haverommal.ott a fellépők között megpillantottam egy lányt akit eddig nem ismertem de a haverjaim igen.a fellépés közben végig őt néztem teljesen elbűvölt le se tudtam róla venni a szemem...és azóta 1etlen perc nem telik el hogy ne rá gondolnék teljesen beleestem első látásra és mint említettem a haverjaim ismerik tehát fellépés után odamentek gratulálni stb és ezt használtam ki hogy közelebb férkőzhessek hozzá..váltottunk néhány szót pár percet elvoltunk de mennie kellett...elkezdtem tehát faggatni a haverokat a lányról mondták nagyon rendes (nem mellesleg gyönyőrű is nekem) tehát totál fülig szerelmes lettem és másra sem tudok gondolni...na ez önmagában mind szép és jó a probléma a következő:nekem eddigi életem során ezek a dolgok nem jöttek össze pedig rendes srác vagyok bókolok kedves vagyok megnevettetem a lányokat persze nem ízléstelen dolgokkal valamint sose használnám ki őket átlagosan nézek ki járok kondiba edzek rendszeresen stílusosan öltözködöm de nem jönnek össze a dolgok...mindössze 14éves vagyok DE a korosztályomtól sokkalta érettebb vagyok legalább mint egy 16-17 éves és ez nem csak egy fellángolás hanem ezt tényleg érzem nem szabad hagynom elveszni de nem tudom mit tegyek mert félek ha azt csinálom mint eddig akkor ezt is elrontom...:s akinek van bármi ötlete mihez kezdjek az kérem segítsen. előre is köszönöm. 14/F

2013. aug. 4. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
14 évesen mindenki azt hiszi, hogy érettebb a korosztályánál.
2013. aug. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pár perc beszélgetés után nem leszel senkibe szerelmes - ez tény. Tetszik, jobban mint az átlag, oké, értem, de ez még távolról sem nevezhető szerelemnek.


Csináld azt, amit akarsz - beszélj vele.

2013. aug. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hát gondoltam egyébként...addig amíg nem

tapasztalja meg valaki addig nem hiszi el...én sem hittem ebben hogy lehetséges valaki ilyet mesélt kioktattam én is és hoppá...mégis

2013. aug. 4. 20:41
 4/4 anonim válasza:

Hát, fiam... azt mondod érett vagy mint egy 16-17 éves, de még sem tudod milyenek az érzelmek... felesleges papolnom, majd idővel rájössz... Ez csak VONZALOM. Ha összejössz vele, érezni fogod, hogy nem szerelem, ha csak bele nem szeretsz ténylegesen... Első látásra létezik szerelem, de 90%-ban lószar. Csak csalódás lesz belőle... Szóval próbálkozz, de óvatosan!


23/f

2013. szept. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!