Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazudtad már a családodnak,...

Hazudtad már a családodnak, hogy kirúgtak a munkahelyedről, miközben valójában te mondtál fel?

Figyelt kérdés
2013. szept. 19. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

nem


vállaltam, hogy felmondtam, most szenvedek, mert 9 hónapja nincs állásom de nem bántam meg a döntésem

2013. szept. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Én elég gyakran váltok, de mielőtt felmondanék mindig megbeszéljük otthon. A férjem is mindig jobbat keres, így megérti ha nem vagyok megalkuvó és nem hagyom hogy esetlegesen úgy beszéljenek velem egy munkahelyen ahogy nem kellene, no meg olyan dolgokat várjanak el ami nincs benne a fizetésbe.
2013. szept. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem
2013. szept. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Velem fordítva volt, engem rúgtak ki, de azt mondtam mindenkinek, hogy én mondtam fel.
2013. szept. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Én is felmondtam, én nem mondtam el a családomnak (csak a páromnak).
2013. szept. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet sose hazudnék!

Szerintem nagyobb szégyen az, ha kirúgnak, mintha te mondanál föl.


Családnak egyébként se hazudok.

Ismerősöknek viszont, a négyes válaszolóhoz hasonlóan, mondtam már, hogy én hagytam ott az állásom, miközben azért szűnt meg az állásom, mert nem akarták meghosszabbítani a szerződésem.

2013. szept. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
a családommal szemben őszinte vagyok. az ismerősöknek azt mondtam, h én jöttem el az adott helyről.
2013. szept. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem vették ezek észre, hogy már nem dolgozok....nem kellett hazudni se
2015. márc. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!