Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Neked es a csaladodnak manapsa...

Neked es a csaladodnak manapsag mi szamit luxuskiadasnak?

Figyelt kérdés

Nemet,kort,munkahelyet irjatok.

Persze nem arra gondolok, hogy havi 60 ezret keres valaki es szeretne egy magangepet, hanem amirol meg az ember azt gondolna, hogy esszeru hatarokon belul mozog, szeretned is azt megvenni/megtenni,de nem teheted. Lehet az egy szinhazbelepo, vagy koncertjegy,de akar nyaralas, vagy onkoltseges tanulmanyok itthon,akar kulfoldon,haz,lakas stb.


2011. nov. 25. 14:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%

szüleim minimálbérért dolgoznak, nálunk luxuskiadásnak számítanak a márkás termékek, ételek, zöldség-gyümölcs, általában azért van itthon alma, zöldség a kertünkből.

márkás cuccok: ráma margarin, pick szalámi, mindenféle folttisztító etc. de édességet sem veszünk túl sűrűn, cipőt is mikulásra kapok.

nem mondom, hogy szegények vagyunk, sőt, ezek miatt, amiért nem veszünk ilyen cuccokat, rendesen ki tudjuk fizetni az összes számlát :)

18/L gimnazista (ez a munkahely akar lenni :D )

2011. nov. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%

Szia!

Nekünk mindenre futja hála Istennek.

Ami nekünk álom..luxus lenne, az a saját ház, lakás :) Bár ez sem megoldhatatlan, de hitelt nem szeretnénk felvenni.

Férjemnek van egy asztalos műhelye/cége.

Én műkörmös és fodrász vagyok.


19/L, 21/F

2011. nov. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Ha megveszem a közgyógyra nem felírható gyomorvédő gyógyszeremet.
2011. nov. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%
Hát az én családomnak Luxus cikknek számítana egy Mercedes S osztály , két személyes jackuzzi meg ehhez hasonlók.Egyébként mindenünk megvan semmiben nem szenvedünk hiányt.
2011. nov. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

Ami nálam luxus (szeretném, de nem tehetem):

-kozmetikus

-nyelvtanfolyam

-színházjegy

- minden nap ebéd a melóhelyi étkezdében (drága, de finom és kényelmes megoldás lenne).


amúgy mindenből igyekszem megtalálni az ár-érték arányban legelőnyösebb termékeket. Sikerül is és elégedett vagyok.

2011. nov. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
miért szavaztatok le? tényleg luxus, ha megveszem azt a gyógyszert ami 50dbot tartalmaz és napi 3x1ben kell szednem és nem közgyógyos
2011. nov. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%

Nyugi engem is leszavaznak :)

Pedig a kérdésre válaszoltam. De elég ciki akkor ha valakinek mindene megvan vagy nem tudom :)

2011. nov. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%

nyaralni nem voltam a családommal kb 15 éve. A páromék vittek el tavaly nyáron.

Nekem lassan luxus bemenni a boltba és azt venni meg amit megkívánok. Ne gondoljatok nagy dologra, pl. müzli, túrórudi, sajt, szalámi...gyümölcsök.

2011. nov. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
En senkit se pontoztam le. Meg johetnek a valaszok!
2011. nov. 25. 15:09
 10/17 anonim ***** válasza:
70%

idiótáék megint pontozgatnak. Sebaj, ne legyen nagyobb öröme az életben!

Nekem jelenleg luxus:

- nyaralás

- nem kellene főzni, hanem rendelnénk a jobbnál-jobb kajákat. (nem is azért, mert nem szeretek főzni, csak sokszor nem tudok már mit kitalálni, minden unalmas, a rendelt kajának meg van egy feelingje. :) ).

- családi ház a panel helyett.

2011. nov. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!